توییتر منفجر پس از نارندرا مودی می گوید: “فکر از دست دادن رسانه های اجتماعی’

توییتر منفجر پس از نارندرا مودی می گوید: “فکر از دست دادن رسانه های اجتماعی’ – اخبار

انتشار: Mar 03, 2020, 10:35 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در ضمن کنگره رهبر راهول گاندی گفت: “تسلیم نفرت نه حساب های رسانه های اجتماعی’.

Prime Minister Narendra Modi. (Photo: AFP)

نخست وزیر نارندرا. (عکس: AFP)

توییتر مملو روز دوشنبه پس از نارندرا نخست وزیر توییتی گفت که او فکر از دست دادن خود را در حساب های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب. دلیل آن هنوز ناشناخته است.

با بیش از 53.3 میلیون دنبالکننده در توییتر 44 میلیون در Facebook, 35.2 میلیون در Instagram و 4.5 میلیون در یوتیوب مودی یکی از مهمترین و به دنبال رهبران جهان در رسانه های اجتماعی.

رسانه های اجتماعی شده است یک ابزار کلیدی از Bharatiya Janata Party (BJP) در آوردن مودی به قدرت است. صدای جیر جیر خود را قرار داده و در حدود 9 بعد از ظهر روز دوشنبه تا کنون بیش از 90,000 پاسخ و 42,000 رسانهها. مودی پیوست Twitter و Facebook در سال 2009 و توییت ها و پست ها به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته. او همچنین انتقاد شده است برای حساب های زیر از کسانی که ترول, مردم آنلاین و سوء استفاده روزنامه نگاران.

به تازگی او انتقاد خود را برای تاخیر در پاسخ در دهلی خشونت است. در ضمن پست خود در روز دوشنبه به خود جلب کرد بسیاری از نظرات و طعنه آمیز پاسخ از مخالفان.

کنگره رهبر راهول گاندی گفت: “به نفرت نه حساب های رسانه های اجتماعی.”

در حالی که خود را رهبر حزب شاشی Tharoor گفت که ساعت را اعلام کرده بود منجر به بسیاری از نگرانی در مورد اینکه آیا آن را مقدمه ای برای ممنوعیت این خدمات در سراسر کشور است.

چند کاربران توییتر گفت: این ممکن است چیزی برای با زنان روز که می افتد در مارس 8, یکشنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im