با در نظر گرفتن به حساب رسانه های اجتماعی خود، Twinkle Khanna به اشتراک گذاشته است meme است که می پرسد ‘چرا همسر آکشای کومار یک ستاره بزرگ نیست؟’ ، و این چیزی است که او باید در مورد آن می گویند.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Twinkle Khanna

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Twinkle Khanna

Twinkle Khanna یک ورزش است، و حس شوخ طبعی خوبی دارد که در توییت ها، های اینستاگرام و البته کتاب هایش منعکس می شود. او اکنون دوباره به حساب اینستاگرام خود برده تا یک میم را به اشتراک بگذارد که فانتزی کاربران رسانه های اجتماعی را گرفتار کرده است.

صحنه از فیلم ابرقهرمان، کاپیتان آمریکا است و هر کاربری آن را تخیلی و توهین آمیز خود داده است. خانا اکنون به بخشی از میم تبدیل شده است. او آن را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و میم پرسید- “چرا همسر آکشای کومار یک ستاره بزرگ نیست؟” جواب اين بود چون توينکل توينکل ستاره کوچيک

و این چیزی است که او باید در این باره می گفت:

خانا اولین بازی بالیوود خود را با بارساات راجکومار سانتوسهی به همراه بابی دئول در سال ۱۹۹۵ انجام داد و در فیلم هایی مانند جان، زولمی، اینترنشنالخیلادی، ملا، جورو کا غلام، جاب پیار کیسیسه هاتا های، بادشاه و عشق کی کی کوچ بهی کاراگا به کار رفت.

آمدن به کومار، او یک ترکیب محکم از به عنوان بسیاری از هفت فیلم در ماه های آینده است. او که از سوییاوانشی شروع می شود، فیلم هایی مانند پریثویراج، بمب لاکسمی، باچان پاندی، آترانگی ری، بل باتم و راکشا بندان دارد که بالا می آیند.

این بازیگر در حال حاضر با خانواده اش در بریتانیا وقت می گذراند، جایی که شوهرش آکشای کومار برای فیلم آینده اش بل بام تیراندازی می کند.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: نگاه کنید به پست: Twinkle خانا ساعت Tenet, تماس Dimple کاپادیا ‘باور نکردنی’

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار