خرید رپورتاژ

Twinkle خانا احزاب با خانواده به عنوان پسر Aarav تبدیل 18; قلم توجه داشته باشید دوست داشتنی برای او — سرگرمی

به روز شده در: 24 شهریور 1389 ساعت 17:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که پسر توینکل خانا آراف ۱۸ ساله شد، این بازیگر نه تنها با آکشای کومار و نیتارا پارت شد بلکه یادداشتی صمیمانه و شایان ستایش را نیز به اشتراک گذاشت که برای او نوشت.

Twinkle Khanna, Akshay Kumar, Aarav, and Nitara celebrate Aarav's 18th birthday/Picture Courtesy: Official Instagram Account, Twinkle Khanna

Twinkle Khanna, Akshay Kumar, Aarav, and Nitara celebrate Aarav’s 18th birthday/Picture Courtesy: Official Instagram Account, Twinkle Khanna

۱۵ سپتامبر روز بسیار ویژه ای برای آکشای کومار و توینکل خانا است از آنجا که این روزی است که در سال ۲۰۰۲ با تولد آراف پدر و مادر را در آغوش گرفتند. و امروز، در حالی که به ۱۸ سالگی می رسد، خانا به حساب اینستاگرام خود برده و یادداشتی دوست داشتنی و شایان ستایش برای پسرش به اشتراک گذاشته است.

به اشتراک گذاری یک عکس که در آن او را می توان دیده می شود مهمانی با Aarav، پسر تولد، دختر نیتارا، و Akshay کومار، که می تواند در نگاه بل پایین خود را دیده می شود، این چیزی است که او برای او نوشت، نگاهی به درست در اینجا:

یکی از اولین افرادی که در مورد این اظهار نظر کرد، اسکندر خهر بود- «چقدر زیبا تینا ! تولدت مبارک آراو اون مرد جوان خيلي خوبيه تمام عشقم” (sic)

صحبت کردن در مورد پسرش در مصاحبه ای با خرس گریلز به تازگی در برنامه اش، این چیزی است که بازیگر باید می گفت: «پسرم بسیار متفاوت است. منظورم اينه که اون فقط نميخواد به کسي بگه که اون پسر منه . اون ميخواد از نور آهک دور باشه . اون ميخواد هويت خودش را داشته باشه . این چیزی است که همه چیز و من آن را درک می کنم. پس، من گذاشتم اونطوري که ميخواد باشه”

خانا اولین بازی بالیوود خود را با بارساات راجکومار سانتوسهی به همراه بابی دئول در سال ۱۹۹۵ انجام داد و در فیلم هایی مانند جان، زولمی، اینترنشنالخیلادی، ملا، جورو کا غلام، جاب پیار کیسیسه هاتا های، بادشاه و عشق کی کی کوچ بهی کاراگا به کار رفت.

آمدن به کومار، او یک ترکیب محکم از به عنوان بسیاری از هفت فیلم در ماه های آینده است. او که از سوییاوانشی شروع می شود، فیلم هایی مانند پریثویراج، بمب لاکسمی، باچان پاندی، آترانگی ری، بل باتم و راکشا بندان دارد که بالا می آیند.

این بازیگر در حال حاضر با خانواده اش در اسکاتلند وقت می گذراند، جایی که شوهرش آکشای کومار برای فیلم آینده اش بل بام تیراندازی می کند.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: هنگامی که Twinkle Khanna چرت زدن توسط پسرش Aarav گرفتار شد

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

1/7

توینکل خانا، آراف بهاتیا و نیتارا بهاتیا در فرودگاه بمبئی دیده شدند. خانواده ته به بریتانیا می رفتند و به نظر می رسد همه برای همراهی آکشای کومار برای فیلمش بل بام ترک کرده اند. همه تصاویر/یوگن شاه

2/7

تمام خانواده اقدامات احتیاطی لازم را انجام دادند و همه نقاب زده بودند تا از طریق هوا به خارج از کشور سفر کنند. Twinkle با پوشیدن یک کت برنزه رنگی دیده می شد, جفت شده با جین سیاه و سفید و کفش در طول outing.

3/7

نیتارا بهاتیا دیده شد که شلوار بچه خاکستری و ژاکت پوشیده بود که توسط شاترباگ ها در فرودگاه بمبئی شکسته شد.

4/7

صحبت از آراف شد، بچه ستاره در حال دوقلو شدن با مادر با ژاکت قهوه ای و شلوار سیاه و سفید در طول outing خود را دیده شد.

5/7

این بازیگر که در مورد فیلم آکشای کومار بل باتم صحبت می کرد، در یک تعامل رسانه ای به اشتراک گذاشت، «عادی جدید باعث شده است که ما شیوه دیگری برای کار کردن را تحقق بفهمیم که هیچ یک از ما نمی توانستیم تصور کنیم. به همان اندازه که خوشحالم که دوباره به مجموعه ها برمی گردم، برای ما هم مهم است که از همه چیز اطرافمون مراقبت کنیم.»

6/7

“پوجا انترتینمنت یک طرح ایمنی برای برنامه تیراندازی ما در خارج از کشور گذاشته است. ما امیدواریم که این اقدامات به ما کمک کند تا یک شلیک صاف و امن را انجام دهیم.”

7/7

نوشته شده توسط Aseem Arrora و Parveez Shaikh، یکپارچهسازی با سیستمعامل درام در دهه 1980 تنظیم شده است و در مورد یکی از قهرمانان فراموش شده هند است. با حمایت دیپشیخا دشموخ، مونیشا ادوانی، مدهو بهجوانی و نیکخیل ادوانی، بل باتوم قرار است در ۲ آوریل ۲۰۲۱ منتشر شود.

اولین تاریخ انتشار: 15 سپتامبر, 2020 17:16 IST

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

پسر عرفان خان بابل یادداشت عاطفی بر مرگ سوشانت قلم می دهد

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im