در حالی که پسر توینکل خانا آراف ۱۸ ساله شد، این بازیگر نه تنها با آکشای کومار و نیتارا پارت شد بلکه یادداشتی صمیمانه و شایان ستایش را نیز به اشتراک گذاشت که برای او نوشت.

Twinkle Khanna, Akshay Kumar, Aarav, and Nitara celebrate Aarav's 18th birthday/Picture Courtesy: Official Instagram Account, Twinkle Khanna

Twinkle Khanna, Akshay Kumar, Aarav, and Nitara celebrate Aarav’s 18th birthday/Picture Courtesy: Official Instagram Account, Twinkle Khanna

۱۵ سپتامبر روز بسیار ویژه ای برای آکشای کومار و توینکل خانا است از آنجا که این روزی است که در سال ۲۰۰۲ با تولد آراف پدر و مادر را در آغوش گرفتند. و امروز، در حالی که به ۱۸ سالگی می رسد، خانا به حساب اینستاگرام خود برده و یادداشتی دوست داشتنی و شایان ستایش برای پسرش به اشتراک گذاشته است.

به اشتراک گذاری یک عکس که در آن او را می توان دیده می شود مهمانی با Aarav، پسر تولد، دختر نیتارا، و Akshay کومار، که می تواند در نگاه بل پایین خود را دیده می شود، این چیزی است که او برای او نوشت، نگاهی به درست در اینجا:

یکی از اولین افرادی که در مورد این اظهار نظر کرد، اسکندر خهر بود- «چقدر زیبا تینا ! تولدت مبارک آراو اون مرد جوان خيلي خوبيه تمام عشقم” (sic)

صحبت کردن در مورد پسرش در مصاحبه ای با خرس گریلز به تازگی در برنامه اش، این چیزی است که بازیگر باید می گفت: «پسرم بسیار متفاوت است. منظورم اينه که اون فقط نميخواد به کسي بگه که اون پسر منه . اون ميخواد از نور آهک دور باشه . اون ميخواد هويت خودش را داشته باشه . این چیزی است که همه چیز و من آن را درک می کنم. پس، من گذاشتم اونطوري که ميخواد باشه”

خانا اولین بازی بالیوود خود را با بارساات راجکومار سانتوسهی به همراه بابی دئول در سال ۱۹۹۵ انجام داد و در فیلم هایی مانند جان، زولمی، اینترنشنالخیلادی، ملا، جورو کا غلام، جاب پیار کیسیسه هاتا های، بادشاه و عشق کی کی کوچ بهی کاراگا به کار رفت.

آمدن به کومار، او یک ترکیب محکم از به عنوان بسیاری از هفت فیلم در ماه های آینده است. او که از سوییاوانشی شروع می شود، فیلم هایی مانند پریثویراج، بمب لاکسمی، باچان پاندی، آترانگی ری، بل باتم و راکشا بندان دارد که بالا می آیند.

این بازیگر در حال حاضر با خانواده اش در اسکاتلند وقت می گذراند، جایی که شوهرش آکشای کومار برای فیلم آینده اش بل بام تیراندازی می کند.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: هنگامی که Twinkle Khanna چرت زدن توسط پسرش Aarav گرفتار شد

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار