تلویزیون بازیگران چراغ مزایای خواندن کتاب!

تلویزیون بازیگران چراغ مزایای خواندن کتاب! – سرگرمی

انتشار: May 23, 2020, 21:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در روز جهانی کتاب محبوب تلویزیون بازیگران چراغ با مزایای کتاب خواندن در زندگی روزمره

روز جهانی کتاب جشن توسط یونسکو و دیگر سازمان های مرتبط است جهانی جشن کتاب و کتابخوانی مواد مشاهده شده در بیش از 100 کشور جهان است. همچنین به عنوان شناخته شده جهانی کتاب و کپی رایت آن است که فرصتی برای ترویج شادی کتاب و هنر خواندن. در این رویداد محبوب تلویزیون بازیگران چراغ با مزایای کتاب خواندن در زندگی روزمره.

Shubhangi عطر دیده می شود ایفای نقش Angoori در سریال کمدی “Bhabiji Ghar پر Hain!” احساس خواندن کتاب تحریک تخیل. او می گوید: “ما فقط محدود به حدی که تصور ما محدود است. هنگامی که ما در مورد مکان های ناشناخته ما در ذهن خود ایجاد تخیلی تصاویر در سر ما به جای به سادگی صرفه جویی در تصاویر از صفحه نمایش های کوچک در حافظه است. بنابراین تخیل و خلاقیت از ذهن ما در حال تقویت خواندن.”

Devoleena Bhattacharjee شناخته شده به صورت نمادین در نقش “Gopi Bahu” از درام خانوادگی “Saath Nibhana Saathiya” احساس خواندن کتاب چراغ ها با ایده های جدید. این Bigg Boss 13 شرکت کننده می گوید: “خواندن ما را تشویق به فکر می کنم. گاهی اوقات ما حتی شروع به خواب بر اساس مطالب ما را بخوانید. علاوه بر این خواندن به ما می دهد دیدگاه های جدید که خواننده ممکن است حتی فکر خود را! بنابراین از طریق خواندن ما ایده های جدید و الهام بخش, به طوری که ما خودمان ممکن است سعی کنید چیزی جدید و یا متفاوت با الهام از چیزهایی که ما به عنوان خوانده شده.”

F. I. R بازیگر Mahika Sharma احساس خواندن کتاب به ما می دهد دانش جدید است. رامایانا بازیگر می گوید: “درست است که آنچه ما تجربه به ما می دهد بهترین برداشت اما آن را غیر ممکن است در زندگی روزمره به همه جا می شود و سعی کنید از همه چیز. انسان ها تنها گونه های روی زمین است که می تواند اطلاعات و دانش بیش از یک فاصله و بیش از چندین نسل است. یک زبان نوشته شده است ما را جدا از تمام گونه های دیگر! این ما را قادر به انتقال دانش به سرعت در حال و اجازه می دهد تا ما را به توسعه سریع تر است که در عصر پیشرفت های فن آوری در حال حاضر بیش از محدودیت تخیل. بنابراین ما در حال تحول بوده است برای هزاران سال با خواندن!”

Helly شاه شناخته شده برای نقش خود را در تلویزیون نشان می دهد مانند “Sufiyana Mera Pyaar” و “Swaragini— Jodein Rishton Ke سور” احساس خواندن کتاب باعث می شود شما دقیق است. این بازیگر که دیده می شود در آینده درام “Ishq Mein Marjawan 2” می گوید: “کتاب واقعی گنجینه ای از اطلاعات و دانش جدید و بسیار ارزان تر از دوره های آموزشی و آموزش و پرورش. ما هوشمند تر با خواندن کتاب بیشتر جالب و جذاب است. با خواندن شما تبدیل خواهد شد بهتر در ارتباطات شما را بهبود دانش خود را در مورد موضوعات مختلف و همچنین به عنوان مهارت سخنوری.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im