Tusshar Kapoor آرزوها ‘Faffy’ Aftab Shivdasani تولدت مبارک با پست

Tusshar Kapoor آرزوها ‘Faffy’ Aftab Shivdasani تولدت مبارک با پست – سرگرمی

به روز شده: Jun 25, 2020, 15:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aftab Shivdasani جشن خود را 42nd امروز تولد 25 ژوئن. دوست خوب Tusshar Kapoor زمان به Instagram برای او آرزوی با پست.

Tusshar Kapoor with Aftab Shivdasani and Nin Dusanj. Picture/Kapoor's Instagram account

Tusshar Kapoor با Shivdasani آفتاب و Nin Dusanj. عکس/کاپور Instagram account

Tusshar Kapoor و Shivdasani آفتاب مشترک فضای صفحه نمایش در فیلم کمدی Kyaa Kool Hain Hum 3. این دو سهم خوب رفاقت با یکدیگر است. در آفتاب را 42nd امروز تولد 25 ژوئن دوست خوب Tusshar Kapoor مشترک شیرین پست در رسانه های اجتماعی برای او آرزوی.

Tusshar Kapoor مشترک یک عکس از خود, Aftab Shivdasani و همسرش, Nin Dusanj و نوشت: “تولدت مبارک faffy… در اینجا به یک عمر هرگز از دست دادن است که درخشش و برخی از جنون بیش از حد در حق دین! ثروت و شادی راه شما آن را می خواهم!”

ظاهرا آفتاب سهام روز تولد خود را با پدر و بنابراین در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک آرزو تولد برای او نیز هست. او نوشت: “اغلب نیست که یک پسر سهام تولد او با پدرش است. من خوش شانس به یکی از آنهایی که خوش شانس. تولدت مبارک پدر به من و شما. من آرزو می کنم شما فقط عشق و بهترین بهداشت و درمان همیشه. با تشکر از شما برای همه شما برای من انجام می شود. من خیلی افتخار می کنم به پسر خود. شما را دوست دارم. #happybirthdaytous”

همسر زیر کلیک Nin Dusanj ابراز عشق و محبت برای شوهر آفتاب از طریق یک عکس دوست داشتنی در Instagram. در اینجا آنچه که او نوشته شده:

در این کار جلو, Aftab Shivdasani گذشته دیده می شد در سال 2019 فیلم Setters است و یکی دیگر از فیلم های تام ، 2 در خط لوله.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK