ترکی مرد عنکبوتی ارائه مواد غذایی به سالمندان همسایگان در میان coronavirus مستند

ترکی مرد عنکبوتی ارائه مواد غذایی به سالمندان همسایگان در میان coronavirus مستند – اخبار

به روز شده: Apr 21, 2020, 19:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مرد در مرد عنکبوتی صحنه و لباس که در اطراف می رود توزیع شیر, مواد غذایی و ملزومات در آستان خود را در میان همسایگان مستند موفق به کسب قلب شهروندان

Turkish man Burak Soylu trikes a pose as Spider-man as he interacts with an elderly women. Picture/Twitter Goodable

ترکی Burak Soylu trikes مطرح به عنوان مرد عنکبوتی به عنوان او در تعامل با زنان سالمند. عکس/توییتر Goodable

در میان coronavirus دل تنگی, یک مرد است که به شهروندان یک دلیل برای لبخند با خود منحصر به فرد antics و کمک به نگرش است. مردی Burak Soylu لباس معروف ابرقهرمان مارول مرد عنکبوتی به کمک همسایگان خود در میان جهانی همه گیر.

با توجه به پست توییتر به اشتراک گذاشته شده توسط Goodable درست مانند ‘دوستانه محله’ ابرقهرمان مارول که کمک می کند تا مردم با ابرقدرت, Burak لباس تا در یک کت و شلوار مرد عنکبوتی می رود و در اطراف کمک به همسایگان خود به خصوص افراد مسن با توزیع شیر و مواد غذایی و ملزومات در درب خانه.

در تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط Goodable, Burak دیده می شود خرید سبزیجات از بازار و ارائه آن را به کسانی که نیاز به کمک در زمانی که بسیاری از کشورها تحمیل کرده اند یک مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. در حالی که صحبت کردن به Goodable, Burak گفت که خود را ابرقدرت در حال انجام است خوب است برای همسایه.

کاربر توییتر Serhan همچنین برخی از تصاویر خیره کننده از Burak به عنوان مرد عنکبوتی رانندگی خود را سوسک و حتی نما بر روی یک تراکتور. پس از آن زمان به اشتراک گذاشته شده در این پست به دست آورد بیش از 10 ، 000 دوباره توییتهایی و حدود 4000 نفر را دوست دارد.

پست که رفته ویروسی در حال حاضر به دست آورد تن از قدردانی از شهروندان. در حالی که برخی از Twitterati ستایش Burak برای کمک به افراد مسن در میان coronavirus بحران دیگران صحبت در مورد چگونه Burak پخش شد پیام ایمنی با پوشیدن یک لباس که شامل یک ماسک صورت و دستکش دست که بسیار مهم برای مبارزه با COVID-19.

یک کاربر گفت: “و او نقاب و دستکش بیش از حد! خوب یکی Spidey!” در حالی که کاربر دیگری می گوید: “در حال حاضر این چیزی است که من تماس بگیرید محله دوستانه مرد عنکبوتی…” یک سوم کاربر به شوخی گفت: “پس می توانیم بگوییم سوپرمن صحنه و لباس است Coronaproof? هاهاها.” صحبت کردن در مورد ترکی مرد عنکبوتی علت نجیب یک چهارم کاربر گفت: “او همچنین در بازدید از مدرسه کودکان معلول و اسباب بازی همراه با ماسک.”

در اینجا این است که چگونه شهروندان در واکنش به ترکی مرد عنکبوتی شریف کار:

نیست, ترکی, مرد عنکبوتی زندگی شناخته شده ضرب المثل از ابرقهرمان مارول “با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ است”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>