Tsvetana Pironkova اعلام بازگشت به تنیس حرفه ای

Tsvetana Pironkova اعلام بازگشت به تنیس حرفه ای – ورزشی

به روز شده: May 16, 2020, 12:27 IST | ANI | پلوودیو (بلغارستان)

“من به زودی با شما به اشتراک گذاشتن یک برنامه از مسابقات که من برنامه ریزی برای بازی,” او گفت. Pironkova نیز صاحب زمان بلغاری رکورد برای تک برنده در Fed Cup (22)

Pic courtesy/Tsvetana Pironkova's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Tsvetana Pironkova را Instagram account

سابق ویمبلدون کسیکه Tsvetana Pironkova اعلام کرده است برنامه های خود را برای بازگشت به بین المللی تنیس پس از شکست از سه سال است. بالاترین-رتبه بلغاری با بازی او آخرین بازی در ویمبلدون در سال 2017. 32 سال بعد به هنگام تولد به یک پسر در مارس سال 2018 است.

“برای سه ماه گذشته من شده اند به شدت آموزشی به منظور رقابت در سطح حرفه ای دوباره” Pironkova نوشت: در یک Instagram post. “نبود تصمیم گیری آسان با توجه به میزان این چالش است. وجود دارد بسیاری از شرایط است که من نیاز به حساب اما آنچه بیشتر مهم است که من آن را عشق و حمایت کامل از خانواده من,” او اضافه شده است.

در سال 2010 Pironkova شد اولین زن از بلغارستان به رسیدن به نیمه نهایی گرند اسلم در نزدیک به 20 سال پس از او واجد شرایط در چهار نهایی ویمبلدون. او همچنین محقق حرفه ای-رتبه بندی بالا از جهان شماره 31 در سال 2010.

“من به زودی با شما به اشتراک گذاشتن یک برنامه از مسابقات که من برنامه ریزی برای بازی,” او گفت. Pironkova نیز صاحب زمان بلغاری رکورد برای تک برنده در Fed Cup (22).

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im