TST عضو و K-Pop Star Yohan دور می گذرد در 28

TST عضو و K-Pop Star Yohan عبور دور در 28 – سرگرمی

انتشار: Jun 18, 2020, 10:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

طرفداران سوگواری از دست دادن ستاره پاپ کره ای Yohan در رسانه های اجتماعی

Picture courtesy/Instagram @kpophighindia

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Instagram @kpophighindia

ستاره پاپ کره ای Yohan که یک عضو از گروه پسر کره ای تسط گذشت در سن 28. Yohan نام واقعی بود, Kim Jeong-hwan گذشته خود را در روز سه شنبه. مرگ او تایید شد توسط TST رکورد برچسب KJ سرگرمی موسیقی به رسانه های محلی.

Yohan شهرت سر به فلک کشید برای اولین بار در سال 2016 پس از او پیوست این گروه اسم های زیر که او پیوست TST. این گروه به تازگی عرضه شده در آلبوم شمارش معکوس ” در ماه ژانویه است.

توییتر آب گرفتگی شد Yohan طرفداران که سوگواری ویرانگر از دست دادن. گسترش خود را صمیمانه تسلیت در اینجا این است که چگونه طرفداران در واکنش به نابهنگام جوان ستاره پاپ:

یک فن نوشت: “در آرامش استراحت. من فقط شنیدن خبر یک بت مرده است و به همین دلیل بود نه به این دلیل که خانواده نمی خواهم به می گویند و من احترام که من نمی دانم بت یا گروه اما من احساس می کنم خیلی متاسف و متاثر شده TST Yohan که گذشت #yohan من متاسفم من امیدوارم که او را در حال استراحت هست”.

یکی دیگر نوشت: “من میخوام log off برای امروز به خودم آرام و به منظور احترام TST و Yohan من عمیق ترین تسلیت به Yohan خانواده و دوستان و هر کسی را تحت تاثیر قرار توسط این. ممکن است او در آرامش استراحت. اگر کسی نیاز به صحبت کردن با من خواهد بود در DMS; مراقبت.”

تسلیت ما به Yohan عزیزان!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net