درمان ad هزینه های سرمایه گذاری را کاهش مالیات: آژانس های تبلیغاتی انجمن هند به دولت

درمان ad هزینه های سرمایه گذاری را کاهش مالیات: آژانس های تبلیغاتی انجمن هند به دولت – اخبار

به روز شده: Apr 27, 2020, 11:22 IST | یک خبرنگار |

هدف این است که برای تشویق یک سطح بالاتر از هزینه ها توسط شرکت های سود آور خواهد شد که به نوبه خود در سرعت بخشیدن به احیای فعالیت های اقتصادی.

کسب و کار آژانس های تبلیغاتی منقبض شده توسط بیش از 70 درصد زیر را گسترش Covid-19 و مستند. در توصیه به دولت, آژانس های تبلیغاتی, انجمن هند (AAAI) که توسط انجمن ملی از تبلیغات سازمان پیشنهاد کرده است که تبلیغات هزینه درمان به عنوان یک سرمایه گذاری و هزینه شود amortised بیش از سه سال آینده.

هدف این است که برای تشویق یک سطح بالاتر از هزینه ها توسط شرکت های سود آور خواهد شد که به نوبه خود در سرعت بخشیدن به احیای فعالیت های اقتصادی. در نامه ای به Prakash Javadekar اتحادیه وزیر اطلاعات و پخش AAAI گفت: در 100 تومان هزینه تبلیغ مجاز به ادعای صرف هزینه ای می گویند دو برابر این مبلغ (200 تومان) در حالی که در محاسبات مالیات بر درآمد.

بخش عمده ای از این سازمان هزینه های ثابت در طبیعت بود آن حقوق و اجاره و برق و ارتباطات در میان دیگران. “درآمد و جریان نقدی است جدی استرس در ماه گذشته و مگر در مواردی که وجود دارد این است که برخی از مداخله بسیاری از کسب و کار خواهد شد یا فایل برای ورشکستگی یا باید به زیر اندازه قابل ملاحظه” توجه داشته باشید گفت.

AAAI جمهور Ashish Bhasin, که همچنین مدیر عامل شرکت Dentsu پوشش شبکه بیشتر در جنوب و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هند گفت: TOI “تبلیغات صنعت است مانند روان کننده به اقتصاد است. و روان کننده برای صنعت تبلیغات نقدینگی است. اگر ما می دم نقدینگی در تبلیغات با تشویق شرکت های سود آور به ادامه تبلیغ آن را تحریک تقاضای مصرف کننده که به پا زدن شروع به اقتصاد است. مثبت سود از بهبود تقاضای مصرف کننده را به مراتب سنگین تر بودن از اختلافهای ما درخواست شده است.”

با هتل ها و خطوط هوایی و سایر صنایع تحت تاثیر این مستند Bhasin گفت: به طور کلی میانگین صنعت تبلیغات درآمد پایین آمده اند بیش از 70 ٪ است. “ما تخمین رشد طرح 11-12 درصد برای این سال تقویم. اما با وضعیت فعلی ما فقط ممکن است در پایان سال با یک degrowth” گفت: Bhasin.

AAAI درخواست دولت برای پرداخت حق عضویت خود را به آژانس های تبلیغاتی در اولین امکان پذیر است. AAAI نیز خواست برای تسریع بازپرداخت GST برنامه های کاربردی در عرض 2-4 هفته.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de