قطار به Matheran ممکن است به زودی از سر گرفته

قطار به Matheran ممکن است به زودی از سر گرفته – اخبار

به روز شده: مارس 21, 2020, 07:17 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

ساکنان تپه شهر شکایت کرده بود که در صورت عدم وجود قطار تنها راه لوازم ضروری آنها رسیده بود از طریق دست-چرخ و horsebacks

Closed shops in the area

بسته مغازه در منطقه

Matheran ساکنان شده بود شکایت از عدم وجود حمل و نقل برای پایه ملزومات ممکن است در حال حاضر رسیدن قطار خود را به عقب. پس از حکم دادگاه این منطقه جمع آوری شده است در حال حاضر با نزدیک شدن آهن مرکزی برای دریافت خدمات از باریک سنج قطار خدمات از امان تسلیم به Matheran دوباره بازسازی شد.

این 6,500 ساکنان در این شهر تپه در حال حاضر وابسته به حدود 460 اسب و چند دست چرخ دستی های برای لوازم ضروری.

اواسط روز بود ماه گذشته مشخص شده که چگونه ساکنان Matheran تا به حال به دادگاه تجدید نظر که فقط اجازه می دهد یک سرعت خدمات در روز خواهد خود را نجات دهد مشکلات از لوازم ضروری. وسایل نقلیه موتوری مجاز در Matheran با توجه به آن که سازگار با محیط زیست حساس منطقه و همه چیز شده بود گرفتن دشوار است با چند دست-سبد کارگران و تعداد محدودی از اسب های در دسترس به کشتی ملزومات است.

ساکنان نزدیک شدن به حال دادگاه که در حال حاضر رهبری این منطقه جمع آوری به نگاه به گزینه های. “این منطقه را جمع آوری کرده بود با نزدیک شدن آهن مرکزی در مورد Matheran قطار خدمات” ارشد CR رسمی تایید کرد.

ساکنان محلی وجود دارد گفت: تا به حال مثبت بوده است جنبش است. “روز یکشنبه تیم راه آهن مقامات بازدید Matheran برای پاکسازی مربیان راه آهن و ایستگاه های. دو مسافر مربیان و دو کالاهای مربیان شد و در حال sanitised در روز یکشنبه. روز دوشنبه چند آزمایش انجام شد” ساکن محلی Sunil Shinde است که رهبری تقاضا گفت.

طبق سازگار با محیط زیست حساس منطقه فوریه 2003 اطلاع رسانی وسایل نقلیه موتوری ممنوع در Matheran و دست rickshaws و اسب استفاده می شود برای حمل و نقل کالا ،

“ما احساس به دام افتاده در تپه با همه ضروری آب و برق در آینده سوار بر اسب برای حق بیمه و تبدیل شدن غیرقابل تحمل شده است. کار که دست کشیدن چرخ دستی بیش از حد رفت و چند روز به مستند و تنها اسب گذاشته شده است برای حمل و نقل کالا ، این امر منجر به افزایش در نرخ با R100 برای سیلندر گاز مایع حمل و نقل,” او اضافه شده است.

این Matheran شورای شهرداری خواسته این منطقه Raigad جمع آوری اجازه می دهد تا tempos به کشتی کالاهای اساسی, اما اجازه رد شد پس از این موضوع بود زیر judice.

6.5 k
هیچ. از ساکنان Matheran

460
هیچ. از اسب استفاده می شود به کشتی کالا تا تپه

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de