مربیان نظارت Virat Kohli و شرکت را با تناسب اندام از طریق برنامه

مربیان نظارت Virat Kohli و شرکت را با تناسب اندام از طریق برنامه – ورزشی

به روز شده: Apr 10, سال 2020, 14:20 IST | سرپرستان | دهلی نو

منابع در مدیریت تیم گفت که به غیر از توزیع قرارداد بازیکنان روال تمرین اواز یا موسیقی دو نفری از نیک و Nitin نیز نظارت بر پیشرفت و مناطق که ممکن است بیشتر نیاز به تمرکز از طریق نرم افزار AMS

India players during a training session at Dharamsala yesterday. Pic /PTI

هند بازیکنان در طول یک جلسه آموزشی در دارامسالا دیروز. عکس /PTI

دنیا آمده است یک وقفه به دلیل شیوع کروناویروس و رویدادهای ورزشی داشته اند و تمام شده است یا به حالت تعلیق و یا لغو شود. اما وجود دارد هیچ شکستن و از جا ماندن برای هند کریکت به عنوان آنها نه تنها داده شده سفارشی تمرین نمودار این دوره, بلکه پیشرفت خود را به طور مداوم مورد ارزیابی قرار بر ورزشکار Monitoring System (AMS) توسط مربی نیک وب و physio Nitin پاتل. صحبت به سرپرستان منابع در مدیریت تیم گفت که به غیر از توزیع قرارداد بازیکنان روال تمرین اواز یا موسیقی دو نفری از نیک و Nitin نیز نظارت بر پیشرفت و مناطق که ممکن است بیشتر نیاز به تمرکز از طریق AMS برنامه.

“ارزیابی در هر روز به عنوان پیشرفت بازیکن در حال بررسی توسط نیک و Nitin هنگامی که پسران را در داده های خود را در برنامه. ما لازم نیست تاریخ و یا مجازی ارزیابی مجموعه به بررسی آنچه که پسران انجام می دهند با توجه به زیر تناسب اندام روال به آنها داده می شود چرا که آنها در حال حاضر تحت نظارت روزانه” منبع گفت.

سابق بازیکن به تازگی شوخی که یک مستند به این معنا نیست که اطفال باید در حال حاضر پیش بروید و بلاغی در مواد غذایی خوشمزه که در کالری بالا هستند. این منبع گفت که در حالی که بازیکنان مجاز به شیرین کمی تقلب وعده های غذایی, همه چیز در حال نظارت.

“این پسر خیلی حرفه ای حتی به رفتن فکر می کنم در یک ولگردی و قانونی شکنی. فرهنگ مجموعه ای در این تیم کاپیتان Kohli خود را به طوری که آنها همه می دانیم که یک وعده غذایی تقلب در اینجا وجود دارد و خوب است اما هیچ چیز در هزینه های تناسب اندام خود را با استانداردهای در نظر گرفتن آمار. همچنین با AMS برنامه آنها می توانند خود را درک کنند که آنها می تواند به افراط در بالا و کالری مواد غذایی و زمانی که آنها باید دور” منبع اشاره کرد.

اظهار نظر در این نوع از تمرینات داده شده به بازیکنان این منبع گفت: “روال ایجاد شده در ذهن نگه داشتن مطالبات بازیکنان است. بنابراین برای مثال یک کاسه داده شده است تمرینات است که کار خود را به هسته و پایین بدن قوی است. به طور مشابه یک رودخانه داده شده است که تمرینات نیز کار خود را شانه و مچ دست است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im