خرید رپورتاژ

تریلر از Manasi Parekh و Malhar Thakkar starrer Golkeri منتشر شد; آن را چک کنید – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 08, 2020, 21:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سه بسیار با استعداد و بازیگران شناخته شده – Manasi Parekh, Vandana Pathak و Sachin Kedekar هستند debuting با Golkeri در گجراتی فیلم میباشد.

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Golkeri یک فیلم کمدی-درام به کارگردانی ویروسی شاه و تولید شده توسط روح سوترا. این ستاره Manasi Parekh و Malhar Thakkar در نقش سرب است. Sachin Khedekar و Vandana Pathak دیده خواهد شد به تصویر کشیدن Malhar پدر و مادر در این فیلم است.

سه بسیار با استعداد و بازیگران شناخته شده – Manasi Parekh, Vandana Pathak و Sachin Kedekar هستند debuting با Golkeri در گجراتی فیلم میباشد.

این فیلم اثری سفر از این چهار شخصیت در این دوره از 1 شب. Sahil (Malhar Thakkar) و Harshita (Manasi Parekh Gohil) شبانه خود را پایان رابطه کامل از دو سال است. اما تا آنجا که آنها می خواهند به حرکت در و حرکت به دور از هر یک از دیگر آنها گیر در موقعیت بی دست و پا قرار داده تا توسط پدر و مادر خود را که تلاش مداوم به آنها را به عقب با هم.

اتمام تریلر اینجا هستید:

یکی از فیلم های قدیمی, ویروسی, شاه, به ارمغان می آورد تازه را به Golkeri است که دوم خود را به تفرج در گجراتی فیلم میباشد. او می گوید: “این فیلم را ترک خواهد کرد شما را با یک احساس خوب احساس. من خوش شانس بود که من شانس کار کردن با چنین درخشان گروه بازیگران که سه debuting در گجراتی فیلم صنعت با این فیلم. Manasi همراه با Parthiv تولید این فیلم و من خیلی خوشحالم از کلمه همه چیز کاهش یافته است به محل برای ما است.”

Parthiv Gohil است که تولید خود را از اول گجراتی فیلم سهام “من همواره عمیقا درگیر با راه اندازی برای زنده نشان می دهد به عنوان یک موسیقیدان و یک تولید کننده موسیقی این اولین باری است که یک تهیه کننده برای فیلم. من بسیار نزدیک به زبان گجراتی و به عنوان یک گجراتی هنرمند, من می خواستم به بازگشت به زبان. به همین دلیل است که من فکر تولید یک فیلم خواهد بود که بهترین راه برای انجام این کار. آن شده است کاملا یک تجربه شگفت انگیز و من تا به حال از حمایت فوق العاده ای از تمام دوستان من در این صنعت است.”

Manasi Parekh Gohil می افزاید: “به عنوان یک بازیگر و تهیه کننده مسئولیت فوق العاده ای است. من احساس می کنم من بسیار آموخته اند که در این یکی فیلم که بر خلاف یک بازیگر, یک تولید کننده است که درگیر درست از آغاز تا پایان فرایند شده است غنی سازی برای من است.”

سوال این است که بدون جواب باقی مانده تا این فیلم منتشر شده است – را پدر و مادر خود را’ نگرانی عبور از خط و تبدیل به دخالت? و یا آنها را از پیروزی در توضیح به کودکان است که یک رابطه درست مانند golkeri – شیرین-ترش سنتی گجراتی ترشی. طعم و تنها با گذشت زمان بهتر.

همچنین این فیلم دارای یک مسیر خاص تشکیل شده و سونگ برای اولین بار در گجراتی توسط میکا سینگ Soni گجرات Ni. Parthiv Gohil آشنایی خود ملودیک صدای همراه با میکا برای این سرحال شماره.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان