کمدین های جشن گرفته شده مانند پراوین کومار، کارتیک کومار و راجموهان مربیگری و قضاوت در مورد شرکت کنندگان بیش از ۸ قسمت خواهند بود چرا که بهترین کمدین استندآپ تامیل بعدی را پیدا می کنند

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

آمازون نخست ویدئو در روز پنجشنبه منتشر شد تریلر برای Comicstaan Semma کمدی پا، اقتباس تامیل بسیار در انتظار از مورد علاقه مخاطبان آمازون اصلی سری Comicstaan. راه اندازی این سریال نشانه foray پرایم ویدئو به محتوای اصلی به زبان تامیل است. در سریال همه جدید، سه کمدین برتر تامیل پراوین کومار، کارتیک کومار و راجموهان آروموگام، کارشناسان ژانرهای مربوطه کمدی خود را خواهیم دید، مربی شرکت کنندگانی را انتخاب کرد که برای تبدیل شدن به پادشاه یا ملکه کمدی در صحنه استندآپ تامیل رقابت خواهند کرد. ایجاد شده توسط تنها بسیار بلندتر (OML) سرگرمی، هشت قسمت پرخوری شایسته سری خواهد شد اولین در نوع خود را در یک سرویس جریان ویدئو به زبان تامیل. اضافه کردن به طعم محلی، نشان می دهد خواهد شد توسط دو نفره پویا از Vidyullekha رامان و مروین Rozario میزبانی می شود. مجموعه کمدی هیجان انگیز جدید بدون خط به طور انحصاری در آمازون پرایم ویدئو در ۱۱ سپتامبر در بیش از ۲۰۰ کشور و سرزمین در سراسر جهان راه اندازی خواهد شد.

اتمام تریلر در اینجا:

[محتوای جاسازی شده]

در حالی که کمدی به عنوان یک ژانر برای مخاطبان تامیل جدید نیست، قالب نمایش تازه و جذاب است. این اولین بار است که یک ‘رقابت’ در حال معرفی است، در ژانری مانند استندآپ کمدی برای مخاطبان برای درگیر شدن با. انتظار می رود کمیک استان سما کمدی پا طعم محلی – قرض گرفتن از ظرایف منحصر به فرد فرهنگ تامیل، با مجموعه های منحصر به فرد انجام شده توسط هر یک از شرکت کنندگان را به ارمغان بیاورد. تریلر می دهد زیر چشمی دزدکی حرکت کردن به نسخه تمام جدید که در آن شش نفر از بهترین شرکت کنندگان کمدی تامیل برای عنوان برنده کمیکستاآن Semma کمدی پا رقابت.

Aparna Purohit, Head of India Originals, Amazon Prime Video India said that, “Locally relevant content has always been appreciated by our customers; این که آیا آن را یک سری اسکریپتی و یا بدون اسکریپت و یا فیلم است که ما در آمازون نخست ویدئو منتشر شده است. بنابراین ما خوشحال به راه اندازی اولین سری اصلی unscripted ما در زبان تامیل، Comicstaan Semma کمدی پا. آمازون نخست ویدئو همیشه به دنبال ایجاد محتوای جدید و مبتکرانه برای بینندگان خود است، و Comicstaan یکی از این سری است، که در آن کمدین نبرد آن را برای برنده شدن عنوان Comicstaan است. دو فصل اول کامیک ستان عشق بی اندازه ای از مخاطبان دریافت کرد، در واقع کمدی استندآپ را برای جوانان آرمانی کرد. این نه تنها راه اندازی برندگان، بلکه تبدیل به یک هیئت مدیره بهار موفقیت برای بسیاری از شرکت کنندگان با استعداد! ما اکنون هیجان زده ایم که تفریح این سریال را برای تماشاگران به ارمغان بیاوریم که منحصراً در تامیل تولید شده است – قرض گرفتن از ظرایف فرهنگی محلی برای درخواست تجدید نظر برای مخاطبان تامیل ما.»

‘ما خوشحالم که بخشی از یک پروژه مانند Comicstaan Semma کمدی پا، که با هدف ارائه یک پلت فرم جهانی به استعداد های محلی است. اهرم همکاری قوی ما با آمازون نخست ویدئو با چند استندآپ ویژه کمدی، Comicstaan تلاش جمعی ما برای پیدا کردن و داماد تازه، صداهای جدید در کمدی بود. با Comicstaan Semma کمدی پا، این تلاش ما برای ادامه همان حرکت و آوردن به خط مقدم بیشتر خلاق، نسبی و جالب فرمت های کمدی به بینندگان است.” گفت: Dhruv شث، مدیر عامل ارشد، OML سرگرمی Pvt Ltd.

کمیکستاآن تامیل که توسط برخی از مشهورترین کمدین های استندآپ تامیل مربی گری و قضاوت می شود، ویژگی های کمدین های مشتاقی دارد که برای تبدیل شدن به «آینده خنده دار» در صحنه کمدی استندآپ تامیل رقابت می کنند. تهیه کنندگی تنها بسیار بلندتر (OML)، کامیکستاآن تامیل به کارگردانی آرجون کارثیکیان و نویسندگی دی جی آدیتیه و مروین روزریو آ از نویسندگان این سریال هستند.

سازمان دیده بان تمام قسمت های Comicstaan تامیل با شروع 11th سپتامبر, 2020 به طور انحصاری در آمازون نخست ویدئو.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار