خرید رپورتاژ

تریلر برای شما برای ما گاندی جی زندگی است: نارندرا تلافی به کنگره’ ‘Ye abhi toh تریلر چینگ های’ – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 06, 2020, 14:04 IST | ANI | بمبئی

چند احزاب مخالف باید بیش از چند روز گذشته مورد انتقاد قرار BJP پس از آن مجلس Hegde به نام آزادی مبارزه به رهبری مهاتما گاندی “یک صحنه درام”

PM Narendra Modi during his speech in Lok Sabha. Picture/Twitter ANI

ساعت نارندرا مودی در سخنرانی خود در Lok سبها. عکس/توییتر آنی

در میان sloganeering با مخالفت اعضای بیش از BJP مجلس Anantkumar Hegde را در برابر سخنان مهاتما گاندی نخست وزیر نارندرا مودی در زمان حفاری در کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury در Lok سبها و گفت: پدر ملت است “زندگی ما”.

به عنوان نخست وزیر مودی بود و پاسخ در Lok سبها به حرکت با تشکر از رئیس جمهور آدرس مخالف شروع به بالا بردن ‘مهاتما گاندی amar راه’ (زنده مهاتما گاندی) شعارهایی که مودی پرسید: “Bas itna سلام ؟ aur hai kuch? (این است که همه? بیشتر وجود دارد؟)”

سپس چودری گفت: به نخست وزیر “یه abhi toh تریلر hai (این فقط یک تریلر).”

نخست وزیر جواب داد: “Aapke liye مهاتما گاندی تریلر هوو sakte hain, humare liye گاندی جی zindagi hain (مهاتما گاندی ممکن است یک تریلر برای شما [اما] برای ما Gandhiji زندگی ما است).”

نخست وزیر مودی بیشتر اظهار داشت: “رئیس جمهور می گوید چشم انداز جدید برای هند است. آدرس خود را در یک زمان می آید زمانی که ما وارد دهه سوم قرن. آدرس رئيس جمهور instils روح امید و ارائه یک نقشه راه برای گرفتن کشور, پیش رو در آینده است.”

چند احزاب مخالف باید بیش از چند روز گذشته مورد انتقاد قرار BJP پس از آن مجلس Hegde به نام آزادی مبارزه به رهبری مهاتما گاندی “یک صحنه درام” و همچنین سوال چگونه “مردم چنین آمده:” به نام “مهاتما”.

“من خود من بیانیه ای گفت:” Hegde روز سه شنبه در دفاع از او در میان مواج جنجال بر سخن گفتن و اضافه کرد که او گفت: هرگز هر چیزی در برابر پدر ملت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان