آهنگ عبور از جوانان فرار از مرگ در سردستهزنان خواننده اپرا پس از هشدار motorman توقف قطار در زمان

آهنگ عبور از جوانان فرار از مرگ در سردستهزنان خواننده اپرا پس از هشدار motorman توقف قطار در زمان – اخبار

به روز شده: Feb 16, 2020, 19:06 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

که دچار آسیب های روانی motorman قطار متوقف شده در وسط پلت فرم و گزارش حادثه

A screengrab of the video

یک screengrab از فیلم

در عین حال یکی دیگر از حادثه در صبح روز یکشنبه یک قطار سریع motorman braked سخت فقط از دست رفته یک پسر آهنگ عبور و پرش بر روی پلت فرم. که دچار آسیب های روانی motorman MP Chawda قطار متوقف شده در وسط پلت فرم و گزارش حادثه.

“در حالی که رانندگی Kasara قطار سریع پس از ورود Diwa ایستگاه متوجه شدم یک پسر جوان شروع به پریدن کرد از CSMT محدود آهسته محلی خط قطار در مسیر من برای گرفتن CSMT محدود سریع محلی بر روی پلت فرم 4. دیدن خطر برای زندگی, من سوت کشید و بلافاصله اعمال ترمز اضطراری منجر به کاهش سرعت. پسر موفق به صعود بر روی پلت فرم بسیار باریک حاشیه” Chawda گفت: در گزارش خود.

در یک حادثه مشابه دیروز یک motorman سانجی Chaudhary مجبور به ترمز یک قطار پس از یک پیر مرد عبور از آهنگ های موفق به صعود تا پلت فرم در زمان و در Byculla ایستگاه.

مرکزی راه آهن سخنگوی شیواجی Sutar گفت: “عبور از ریل قطار برای نجات چند دقیقه است که زندگی یا مرگ تصمیم گیری. با وجود آسانسور, پله برقی, پا روی پل مردم را انتخاب کنید به راحتی بیش از ایمنی. خاطی آهنگ جرم و قابل مجازات است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im