دست زدن به یک خام عصبی برای تسکین درد

دست زدن به یک خام عصبی برای تسکین درد – اخبار

به روز شده: مارس 10, سال 2020, 08:28 IST | Dr مزدا Turel | بمبئی

زندگی با نورالژی عصب سه قلو به معنی از اساسی ترین وظایف است که تحریک احساس در چهره مانند مسواک زدن دندان باعث درد بیشتر مشقت بار مرد می دانم

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

Dr. Mazda Turel یک خانم مسن راه می رفت به من مشاوره اتاق با دو دختر, آدامس. او Gucci سایه مستقر شدند و بیش از او نمک و فلفل و او عینک لباس سیاه و سفید. او مچ دست و مچ پا شلوغ شد با تزیینات از خرده ریز.

“سلام!” او گفت: سلام من با یک شرکت دست دادن و معرفی مختصری که من jotted نام او. “و سن شما؟”

“بیست و شش” او blurted به دنبال یک لبخند بزرگ به دلیل آن ساخته شده به من نگاه کردن و خیره در او را مشتاقانه.

“باشه فقط معکوس که” او آشتی قبل از من می تواند هر چیزی می گویند. “هر دیابت و فشار خون?” من اقدام خندان از طریق معمول سوال هنوز هم تعجب که در سر من علاقه داشتن به او برای بازی احمق با من در مورد سن او.

“هر قلب مسائل؟”

“من در حفظ و در حال سقوط در عشق دکتر!” او با صراحت گفت که دو خانم همراه او نورد چشمان خود gesticulating برای او به رفتار. سر من را تکان داد در آنها اشاره که به آنها اجازه دهید خود را به راحتی ادامه دهد.

برخی از بیماران مانند را در یک مشتاق آشنایی اولیه در جلسات خود با پزشکان و جراحان. برخی ممکن است رنج می برند از یک گریم تشخیص و ممکن است بخواهید به نظر می رسد مانند آنها کاملا خوب با آن است. دیگران ممکن است با این ایده که “پس از این است که کسی که چاقو من قصد دارم برای رفتن زیر, ما نیز ممکن است دوستان اول'” برای برخی از, آن را به سادگی ممکن است خود را به شخصیت یا منش. جراحان ما خودداری از قضاوت غیر معمولی رفتار مگر اینکه آن را کمک می کند تا با تشخیص.
“چه شما به ارمغان می آورد به من؟”

“من این تیراندازی درد در سمت راست فک. آن را مانند یک شوک الکتریکی که گاهی می رود به گونه من به عنوان به خوبی. من نمی توانم قلم مو, خوردن منی, فرو کردن و یا جویدن” او ادامه داد: wincing به عنوان او دهان خود را باز برای حذف آدامس او جویدن را با مشکل بسته بندی آن را tidily در یک بافت کاغذ. فکر آن بود دندان درد, او در حال بازدید, دندانپزشک بود اما در نهایت گفته شده است برای دیدن یک جراح مغز و اعصاب. دارو او مقرر شده بود دیگر کمک و او زندگی کرده بود با درد برای نزدیک به دو سال است. “گاهی اوقات احساس می کنم مثل پریدن از Bandra-Worli Sea Link.”

من به او گفتم دوستان به اطمینان حاصل شود که او را در این مسیر در رفت و آمد در حال حاضر.

او به خوبی مطلع و می دانستم که به اندازه کافی در مورد بیماری نورالژی عصب سه قلو. این هنگامی رخ میدهد که یک رگ خونی در مغز فشار بر روی عصب سه قلو است که منابع sensation به صورت. درد را می توان گاهی آنقدر شدید است که آن را هل می دهد بیماران نسبت به فکر خودکشی است. برخی از زنان بيمار به من گفت که آن را بی نهایت بدتر از درد زایمان بدون اپیدورال. با توجه به محل درد بسیاری از بیماران از مراجعه به دندانپزشک برای اولین بار و زمانی که یک کانال ریشه کمک نمی کند که آنها در حال مراجعه به متخصص مغز و اعصاب.

“داشتن یک نوشیدنی در شب باعث می شود درد کمی بهتر” او اعتراف کرده است.

“در خوب قدیمی روز از آنها استفاده می شود برای تزریق الکل به طور مستقیم به عصب به بی حس آن” به من گفت. او فکر می کردم شوخی می کند اما این یک واقعیت است.

گزینه های فعلی بودند برای تزریق گلیسرول یا ablate ریشه عصب با برخی از فرکانس رادیویی فعلی. این نقطه ضعف —درد خواهد بود جایگزین نیمه-بی حسی از آن را مخرب و روش. و یا ما می تواند با استفاده از چاقوی گاما که در آن یک تک دوز متمرکز تابش می توانید این ترفند را انجام دهد. و در نهایت وجود دارد عمل جراحی—کمی بیشتر تهاجمی اما ارائه بهترین شانس درمان و حداقل احتمال عود. من توضیح داد که ما می خواهم یک سوراخ کوچک در جمجمه در پشت گوش و قرار دادن یک پد تفلون بین رگ و عصب به طوری که تماس مستقیم بین دو حذف شد.

پس از درک گزینه های خود را, او تصمیم گرفت تا برای عمل جراحی است. “شما فقط می خواهید برای رفتن به نوشیدن بدون درد گفت:” من در شوخی.

در عمل جراحی تحت شکوه میکروسکوپ, ما می توانید ببینید متخلف کشتی عمیقا جروفنج او را عصبی. هنگامی که آن را برداشته به آرامی پس از دقت تشریحی کوچک رشته اتصال دو, من می توانید ببینید که چگونه رنگ پریده و ضرب و شتم تا عصب نگاه کرد. من به طعنه رشته از بالشتک مواد تفلون و interposed آنها را در جای مناسب transposing کشتی دور برای جلوگیری از هر گونه تماس بگیرید. همانطور که ما بسته به من گفت: من فولاد دستیار که این یکی از لذت بخش ترین جراحی مغز و اعصاب روش او این کار را انجام داد. بانوی جذاب از خواب بیدار به طور کامل بدون درد و طی چند روز آینده ما موفق به گرفتن او تمام مسکن.

دو روز پس از ترخيص او فرستاده من این متن پیام: “برای اولین بار در چند سال من می توانم قلم مو دندان های من و خوردن صبحانه و ناهار و شام بدون هیچ گونه درد. چه هنوز هم بهتر است که من می توانستم تک مالت درد!”

“شما در حال حاضر مجاز به استفاده از دریا لینک” من پاسخ داد.

نویسنده تمرین جراح مغز و اعصاب در Wockhardt بیمارستان و افتخاری استادیار جراحی مغز و اعصاب در اعطای کالج پزشکی و آقا JJ گروه از بیمارستان. شما می توانید او را در رسیدن به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de