تام هنکس همسر ریتا ویلسون در آمریکا پس از COVID-19 نبرد

تام هنکس همسر ریتا ویلسون در آمریکا پس از COVID-19 نبرد – سرگرمی

به روز شده: Mar 28, 2020, 17:08 IST | سرپرستان | لس آنجلس

این جفت ارز که برای اولین بار افراد مشهور عمومی با نبرد خود را با کروناویروس در مارس 11, شد, عکس, رانندگی, در اینجا پس از پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی به گزارش dailymail.co.انگلستان.

Tom Hanks and Rita Wilson

تام هنکس و ریتا ویلسون

ستاره هالیوود تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون باید در بازگشت به آمریکا پس از گذراندن بیش از دو هفته در قرنطینه در استرالیا پس خود را COVID-19 تشخیص است.

این جفت ارز که برای اولین بار افراد مشهور عمومی با نبرد خود را با کروناویروس در مارس 11, شد, عکس, رانندگی, در اینجا پس از پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی به گزارش dailymail.co.انگلستان.

در تصاویر آنها لبخند و نگاه آرام در حالی که رانندگی.

هنکس و ویلسون روی زمین افتاده بودند در حالی که دوره نقاهت در استرالیا که در آن هنکس بود فیلمبرداری یک فیلم در مورد الویس پریسلی. او در حال پخش است سرهنگ تام پارکر پریسلی مدیر در این فیلم به کارگردانی Baz Luhrmann. تولید این فیلم در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.

زن و شوهر مشترک متعدد به روز رسانی با طرفداران خود را در طول خود شده است.

در مارس 23, هنکس توییتی یک به روز رسانی به طرفداران خود که به عنوان خوانده شده: “هی مردمی است. دو هفته پس از اولین علائم و ما احساس می کنیم بهتر است”.

“پناه در محل کار مثل این: شما نمی دهد آن را به هر کسی -شما نمی توانید آن را از هر کسی. حس مشترک ، رفتن به یک در حالی که اگر ما مراقبت از یکدیگر, کمک, که در آن ما می دهد تا برخی از وسایل رفاهی…این نیز بگذرد. ما می توانیم این رقم را,” او اضافه شده است.

در ضمن ویلسون بوده است و جوش او rap مهارت در حالی که در انزوا.

او ارسال شده چهار دقیقه-فیلم بلند با عنوان “قرنطینه هم بزنید ، دیدن آن به آن اعتقاد دارند” روز یکشنبه در Instagram که در آن او بی وقفه فواره ترانه به Naughty by Nature 1992 آمار “هاپ هاپ هورا”.

به عنوان آنها در حال بازگشت به خانه در آمریکا, مشخصات بالا, زن و شوهر را مجبور به پیروی از کالیفرنیا “پناهگاه در خانه” سفارش.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف(بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>