تام هنکس می گوید او و همسرش است Coronavirus; سهام در Instagram

تام هنکس می گوید او و همسرش است Coronavirus; سهام در Instagram – سرگرمی

به روز شده: May 12, 2020, 07:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تام هنکس و ریتا ویلسون با کروناویروس و فارست گامپ بازیگر اعلام کرد در Instagram account.

Tom Hanks and his wife Rita Wilson (Photo by Anthony Harvey / AFP)

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون (عکس آنتونی هاروی / AFP)

تام هنکس بازیگر است که شناخته شده برای نقش خود به عنوان فارست گامپ شده است آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با همسر و ریتا ویلسون. به جای نگه داشتن اخبار دور این بازیگر به اشتراک گذاشته و آن را در رسانه های اجتماعی و خواسته است طرفداران خود را برای در امان ماندن از این بیماری مسری.

برای unversed اواز یا موسیقی دو نفری بود که در استرالیا برای پیش تولید Baz Luhrmann را بدون عنوان الویس پریسلی فیلم از برادران وارنر در این فیلم دو جایزه اسکار هنکس نقش پریسلی دیرین مدیر سرهنگ تام پارکر. در اینجا چیزی است که این بازیگر به اشتراک گذاشته شده در Instagram, “سلام, مردمی. ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد. [sic]”

تام هنکس همچنین اطلاع داد که چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. او در ادامه اضافه شده در رسانه های اجتماعی “خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx! [sic]”

به روز رسانی بیشتر در انتظار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de