توکیو 2020 راکی جاده به تاخیر

توکیو 2020 راکی جاده به تاخیر – ورزشی

به روز شده: May 25, 2020, 11:20 IST | AFP | توکیو

خجالت برای آبه به عنوان او مجبور است به پاره کردن نقشه برای پیشنهاد ملی از ورزشگاه و زمانی که هزینه بالون خارج از کنترل

Pic/ AFP

عکس/ AFP

2013: اشک شادی

اخبار تلویزیون, مجریان پشت سر هم به اشک و هزاران نفر از مردم فوران در فریادهای لذت به عنوان کمیته بین المللی المپیک جوایز این بازی به توکیو در ماه سپتامبر 2013. با احساسات در حال اجرا بالا, افکار بسیاری از ژاپنی به نوبه خود به هزاران نفر از قربانیان زلزله و سونامی ویرانگر در مارس 2011 با بازی های المپیک دیده می شود توسط برخی به عنوان یک فرصت طلایی برای بازسازی. نخست وزیر شینزو آبه قول توکیو خواهد بود “امن جفت دست” با یک اعتبار برای بهره وری و شایستگی.

2015: ورزشگاه اوراق

خجالت برای آبه به عنوان او مجبور است به پاره کردن نقشه برای پیشنهاد ملی از ورزشگاه و زمانی که هزینه بالون خارج از کنترل است. “من تصمیم گرفته اند ما باید بازگشت به تخته رسم” قرمز رو آبه می گوید در ماه جولای 2015 پس از خشم عمومی بیش از 2 میلیارد دلار برچسب قیمت آن را ساخته اند و آن جهان گران قیمت ترین ورزشگاه.

2015: آرم کاهش یافته است

رسوایی شرح زیر است در سپتامبر 2015 به عنوان لوگو برای بازی است که در حال غرق پس از اتهام سرقت ادبی. طراح Olivier Debie می گوید طراحی شده است به سرقت رفته از آرم خود برای بلژیک و تئاتر را تهدید می کند اقدام دادگاه قبل از مقامات برداشت آرم گفت: “دیگر پشتیبانی عمومی”.

2019: بودجه فوران چاه نفت

برگزارکنندگان پرده نسخه نهایی از بودجه خود را در ماه دسامبر با بازی انتظار می رود که هزینه $12.6 میلیارد و اگر چه توکیو 2020 و IOC هنوز هم کشمکش بیش از هزینه انتقال ماراتن. ممیزی نشان می دهد دولت ملی را بخشی از کلی لایحه ای که قرار است به 150 میلیارد ین است که در واقع نزدیک به 10 برابر آن است.

2020: بدون لغو

اواخر ماه مارس Coronavirus شیوع اعلام شده است همه گیر. با فشار فزاینده ای برای برگزارکنندگان به اذعان بازی ممکن است ضربه توکیو فرماندار Koike خواستار لغو “غیر قابل تصور”.

2020: تصمیم تاریخی

کمیته بین المللی المپیک و ژاپن در نهایت تعظیم به اجتناب ناپذیر و به تعویق انداختن بازی های المپیک در یک تصمیم تاریخی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im