تاراک میهتا کا اولته چاشمه ناتو کاکا ملقب به قنشیام نایاک در عین حال ناآرامی شدیدی در عوارض گردنش داشت و برای همین عمل جراحی شده بود.

Ghanshyam Nayak. Image sourced from mid-day archives

غانشيام ناياک . تصویر منبع از آرشیو اواسط روز

برنامه های تلویزیونی به آرامی و به تدریج تیراندازی را با محدودیت هایی که به تدریج در سراسر ایالت از قفل شدن برداشته می شود، از سر گرفته اند که برای مهار همه گیر کروناویروس اعمال شد. یکی از چند نمایش، که در میان بینندگان محبوب بوده است حتی با reruns بودن telecast تاراک Mehta کا اولتاه چاشمه است.

اخیراً گزارش شد که غانشیام نایاک که نقش ناتو کاکا را بازی می کند ناخوشایند بوده است. این بازیگر ارشد در حالی که ناآرامی شدیدی در گلوگاه های گردنش داشت و برای همین کار تحت عمل جراحی قرار گرفته بود. به تازگی این بازیگر در مصاحبه ای با روزنامه تایمز هند در مورد سلامتی خود باز کرد. گفت: الان خیلی بهترم. من توي بيمارستان “Suchak” در “ملاد” بستری شدم. امروز اولین روزی است که بعد از عمل جراحی که روز دوشنبه روی من انجام شد غذا خوردهام. سه روز اول سخت بود، اما من الان فقط در زندگی به جلو نگاه می کنم.»

بازیگر ارشد توده ای در گردن داشت که قرار بود فوری برداشته شود. “هشت گره برداشته شد. و من واقعا نمی دانم چند نفر شکل گرفته بودند. آن گره ها برای آزمایش بیشتر فرستاده شده اند اما من به خدا ایمان دارم، jo bhi karega achcha hi karega.” عمل جراحی نزدیک به ۴ ساعت به طول انجامید.

نایاک همچنین افزود: بسیاری از همکارانش از این نمایش در مورد سلامتی او استعلام کرده اند. با این حال، او قادر نخواهد بود شلیک را از سر گیرد از زمانی که به او توصیه شده است استراحت یک ماه است. “آنها می گویند آنها منتظر هستند تا من دوباره به مجموعه ها برگردم. اما استراحت یک ماه بعد از مرخص شدن از بیمارستان به من توصیه شده است. بنابراین، من فکر نمی کنم من قادر به از سر گرفتن شلیک تا ناوراتری حداقل”، او می گوید.

این نمایش که بیش از ۱۰ سال است با موفقیت در Neha Mehta and Gurucharan Singh left حال اجرا است، به تازگی در این خبر بود که نها مهتا و گوروچاران سینگ نمایش را ترک کردند، نها نقش محبوب آنجالی تاراک مهتا را بازی می کند در حالی که گوروچاران سینگ نقش روشن سوختی را بازی می کند. چند روز پیش، نها به حساب اینستاگرام خود برده بود تا این خبر را برای طرفدارانش تأیید کند. او یک یادداشت خداحافظی برای هم ستاره هایش نوشت و آن را در داستان های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

بنا به گزارش ها سازندگان جایگزینی نها مهتا و گوروچاران را پیدا کرده اند. نها جایگزین سونایانا فزدار خواهد شد. Sunayana Fozdar برای برنامه های تلویزیونی مانند چپ راست چپ شناخته شده است, دیدار با میلا د ربا, Rehna های تری پالکون کی Chhaon Mein, Laagi Tujhse لاگان, Qubool های, و بسیاری دیگر. در حالی که نقش گوروچاران هم اکنون توسط بالویندر سینگ سوری بازی خواهد شد.

سال گذشته مونیکا بهادودیا که نقش شخصیت محبوب بایری را در این نمایش بازی می کند نیز این نمایش را ترک کرده بود. بنا به گزارش ها این بازیگر به دلیل تفاوت با سازندگان دست از کار کشید. مونیکا از مقیاس حقوق خود ناراضی بود و خواستار پیاده روی شد. با این حال، همه چیز جواب نداد و به دنبال آن او نمایش را ترک کرد.

پیش از او نیدی بهانوشالی که نقش دختر اتمارام بهید را در این نمایش بازی می کرد، تمرکز خود را بر روی مطالعاتش ترک کرده بود. او جای خود را به پالک سیدهوانی داد.

یکی دیگر از شخصیت های گم شده از صحنه، دیا بن است که توسط دیشا واکانی غیرقابل تقلید بازی می شود. دیشا نمایش را در استراحت زایمان ترک کرده بود اما حتی پس از دو سال برنگشت. در طول یک قسمت شات she made a brief appearance on the show albeit در طول Navratri، او یک ظاهر کوتاه در نشان می دهد هر چند از طریق یک تماس ویدئویی بین او و Jethaa لال ساخته شده است.

طارک مهتا کا اولتاه چاشمه یکی از محبوب ترین سیتکام هایی است که هر دوشنبه تا جمعه ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر از تلویزیون SAB پخش می شود.

همچنین بخوانید: در اینجا چگونه Taarak Mehta کا اولتاه چاشمه تیم تیراندازی پست Lockdown; Munmun Dutta سهام تصاویر

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار