عنوان غیر ممکن بود بدون زیدان می گوید: کاپیتان Jordan Henderson

عنوان غیر ممکن بود بدون زیدان می گوید: کاپیتان Jordan Henderson – ورزشی

به روز شده: Jun 27, 2020, 14:00 IST | AFP | لیورپول

لیورپول در تاجگذاری به عنوان قهرمانان آمد بدون حتی لگد زدن به توپ به عنوان منچستر سیتی را 2-1 شکست چلسی به معنای تیمهای مردان تا به حال غیر قابل بحث 23-نقطه سرب با هفت بازی از فصل باقی مانده است.

Jordan Henderson

جردن هندرسون

کاپیتان لیورپول جردن هندرسون مورد ستایش قرار داد مدیر Jurgen Klopp را فرآیندی تاثیر را در این باشگاه به پایان 30 سال صبر کنید برای برنده شدن در لیگ برتر عنوان روز پنج شنبه. تیمهای وارد در آنفیلد در سال 2015 با لیورپول تلاش فقط برای واجد شرایط برای لیگ قهرمانان به صورت منظم از طریق بالا چهار پایان. آلمانی led لیورپول به یک ششم جام اروپا در فصل گذشته و در حال حاضر به پایان رسید حتی دیگر صبر کنید برای تبدیل شدن به قهرمان از انگلستان است. “من احساس کردم از یک روز هنگامی که او آمد در درب او همه چیز را تغییر داد” گفت: Henderson. “ما به دنبال او و به او ايمان آورد.

این یک سفر شگفت انگیز. من به این امید وجود دارد که بیشتر ما فقط حفظ گرسنه مایل نگه دارید و پس از او. “بزرگترین چیزی است که بدون توجه به آنچه که همه ما به دنبال او به او ايمان آوردند و او را در زمان ما به این نقطه است. “این امکان پذیر نخواهد بود و بدون او.” لیورپول در تاجگذاری به عنوان قهرمانان آمد بدون حتی لگد زدن به توپ به عنوان منچستر سیتی را 2-1 شکست چلسی به معنای تیمهای مردان تا به حال غیر قابل بحث 23-نقطه سرب با هفت بازی از فصل باقی مانده است. صبر کنید برای برنده شدن در این عنوان به تعویق افتاد اضافی سه ماه توسط coronavirus همه گیر است که متوقف لیگ برتر برای 100 روز.

“این شگفت انگیز است در نهایت به دریافت بیش از این خط برای طرفداران این باشگاه تمام شهر” اضافه شده Henderson. “من فقط کمی ضعف در حال حاضر آن است که یک احساس شگفت انگیز.” لیورپول بازیکنان و کادر تماشای شهر شکست را با هم در یک هتل. “هنگامی که ما برنده لیگ قهرمانان ما در زمین است. این یک تجربه ای متفاوت در تماشای بازی” هندرسون ادامه داد. “پس از آن سوت پایان رفتن و بودن با هر کس هم شگفت انگیز بود. آن است که لحظه ای دیگر در زندگی ما ما را هرگز فراموش نکنید.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK