‘خسته از سایه حلاجی’: David Warner نمی توانید صبر کنید به عقب بر گردیم در کریکت زمینه

‘خسته از سایه حلاجی’: David Warner نمی توانید صبر کنید به عقب بر گردیم در کریکت زمینه – ورزشی

به روز شده: مه 25, 2020, 14:36 IST | ANI | سیدنی

در اوایل این ماه وارنر انجام شد یک Instagram Live جلسه با باز شدن رودخانه Rohit Sharma زمانی که او به اشتراک گذاشته شده خود را در مورد اولین برخورد با Infinite

David Warner

دیوید وارنر

استرالیا باز رودخانه David Warner نگه داشته است همه را سرگرم خود را از طریق Infinite ویدئوها. روز یکشنبه او نوشته شده یک کلیپ که را دیدم او را به انجام برخی از سایه پنبه حلاجی شده در حیاط خلوت.

در این کلیپ ارسال شده در Instagram account, Warner دیده می شد انجام برخی از سایه پنبه حلاجی شده در حالی که خنده دار صورت.

“خوب, من بیش از آن در حال حاضر هنگامی که ما می توانید شروع دوباره لطفا بیمار از سایه پنبه حلاجی شده در حیاط خلوت” وارنر نوشت: به عنوان.

در اوایل این ماه وارنر انجام شد یک Instagram Live جلسه با باز شدن رودخانه Rohit Sharma زمانی که او به اشتراک گذاشته شده خود را در مورد اولین برخورد با Infinite.

“من نمی دانم چه Infinite بود دختر من آن را دریافت و بازی کردن در آن است که اولین بار بود که من آن را دیدم. سپس چند تا از بچه ها در این تیم به من نشان داد چند فیلم خنده دار. من دانلود کردم و فکر کردم اجازه می دهد به قرار دادن برخی از لبخند بر چهره مردم با در نظر گرفتن میک از خودم است که دشوار است به انجام,” وارنر گفته بود Rohit.

چپ دست رودخانه شده اند که منجر هندی لیگ برتر حق رای دادن Sunrisers Hyderabad تا به حال این مسابقات آغاز شده در مارس 29.

این مسابقات به تعویق افتاده است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وارنر گذشته دیده می شود در عمل در یک ODI دیدار مقابل نیوزیلند در ماه مارس این سال, اما پس از آن بازی های باقی مانده دو ODIS شد به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im