زمان امروز نیازمند هوشیاری عقل

زمان امروز نیازمند هوشیاری حکمت – اخبار

انتشار: May 21, 2020, 05:09 IST | سرمقاله | بمبئی

مردم نیاز به اطمینان و تاکید مجدد است که مقامات در آماده باش هستند, در این زمان

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

غذا و داروی آمریکا (FDA) حمله یک شهرک صنعتی در Mulund و ضبط دست sanitisers و مواد خام به ارزش R30 لاخ. شرکت نمی کند باید یک مجوز برای تولید sanitisers.

یک گزارش به نقل از مقامات گفت: چند sanitisers شد بنا به گزارش ها در حال صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و برخی از آنها به فروش می رسد در بمبئی.

استرس اضافه شده در شستن دست ها و استفاده از sanitisers به طور طبیعی منجر به کمبود در فروشگاه ها. سنجش یک فرصت و بوی نومیدی و بی پروا بازیکنان شروع به پریدن کرد به فضای امید به سرمایه گذاری در یک گریم وضعیت.

این دلگرم کننده است که می دانیم که FDA کشف و ضبط sanitisers. مردم نیاز به اطمینان و تاکید مجدد است که مقامات در آماده باش هستند و در این زمان.

اگر این sanitisers به فروش می رسد توسط یک بدون مجوز شرکت آنها موثر در همه ؟ و آیا آنها واقعا تمیز یک دست? اگر نه این است خطرناک و گمراه کننده محصول و آن را قطعا باید به خارج از قفسه. اجازه دهید ما گسترش است که هوشیاری به جنبه های دیگری از زندگی در این زمان به چالش کشیدن.

تماس با خارج, خاص, خدمات کنترل آفات است که مدعی هستند برای کشتن coronavirus را از طریق برخی از آفت کش ها.

در حالی که نظافت و بهداشت مطمئنا خوش آمدید چنین ادعا می کند می تواند به مردم از امنیت کاذب و در نهایت باعث خوشنودی است. پس از آن با تشک و هر چیز دیگری که برخی از آنها شعار به عنوان درمان. ما نباید ساده لوح اما مقامات باید انجام کمی خود را بیش از حد.

زمانی که کسانی که به دنبال به انحراف کشاندن و سریع دلار از طرف از طریق اطلاعات غلط متوجه است که آنها نمی باید مهار رایگان به ادامه فعالیت های خود آنها را مجبور به تجدید نظر و تعطیل. هوشیاری و عقل ما رفتن به روش در این زمان.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de