زمان صرف گوش دادن به رادیو را افزایش می دهد به 2.36 ساعت در هر روز

زمان صرف گوش دادن به رادیو را افزایش می دهد به 2.36 ساعت در هر روز – اخبار

انتشار: May 09, 2020, 19:40 IST | روابط عمومی سازمان | بمبئی

در یک مطالعه به سفارش AROI در بالا 6 مترو 82 درصد از جمعیت به گوش رادیو FM برای اطلاعات معتبر در طول مستند

Picture Courtesy/ /Facebook Radio City

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ /Facebook رادیو شهر

رادیو همیشه همراه ثابت به هر کس و هر دو در خوب و بار دشوار است. آن است که یک رسانه است که یک پان هند در رسیدن به حق از پایه سطح به مترو.

با توجه به آخرین تحقیقات توسط AZ تحقیقات PPL در سراسر حجم نمونه از 3300 نفر در میان 18+ UA جمعیت 82percent مردم شده اند گوش دادن به رادیو در طول COVID-19 با کانال FM در حال ظهور به عنوان دومین منبع معتبر از اطلاعات را برای توده ها. طبق تحقیقات رادیویی دارای اعتبار نمره 6.27 دوم تنها به اینترنت است که در 6.44 و تلویزیون در 5.74.

در واقع رادیو صنعت شاهد listenership از 51 میلیون نفر است که تقریبا به همان اندازه به عنوان تلویزیون رسیدن به 56 میلیون و رسانه های اجتماعی را در رسیدن به 57 میلیون نفر است. چند مطلب قابل توجه نکات برجسته پژوهش شامل رادیو در خانه listenership است که افزایش 22 درصد و رشد کرده از 64 درصد به 86percent. آن زمان است که مردم صرف گوش دادن به رادیو افزایش یافته است و 23 درصد به 2.36 ساعت در هر روز در طول مستند دوم تنها به تلویزیون.

با توجه به Anuradha Prasad, رئيس جمهور از انجمن از اپراتورهای رادیویی برای هند (AROI) “این بسیار دلگرم کننده توجه داشته باشید که رادیو در حال تحول است و به عنوان یکی از برگزیده ترین و معتبر ترین منبع اطلاعات و سرگرمی. ما در حال حاضر تقریبا ابتلا در تلویزیون در نظر مخاطبان افزایش 23 درصد در کل زمان صرف شده برای هر نفر در رادیو فوق العاده است. ما سپاسگزار برای همه شنوندگان ما و نگاه به جلو به کمک به تکامل این رسانه ها به ارتفاع بیشتر.”

به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد مطالعه و ابراهیم توماس مدیر عامل شرکت بزرگ FM گفت: “این یافته ها همسو با انتظارات ما به عنوان ما شده اند شاهد یک افزایش قابل ملاحظه در پاسخ و تعامل سطوح به مطالب ما پس از وقوع این بحران است. رادیو منجر شده است به عنوان مثال در طول این زمان و احساس دانستن که شما در حال ساخت یک تفاوت در زندگی از شنوندگان ما واقعا شگفت انگیز است. سطح بالایی از اعتماد در رادیو, در خانه, گوش دادن بالا و گوش دادن بر روی تلفن همراه عادات رانده اند این افزایش زمان صرف شده و در دسترس است. ما از شنوندگان ما و ادامه خواهد داد تا در آنجا برای آنها سرگرم کننده و اطلاع رسانی به آنها و هم ما را به پیروزی در این. من واقعا معتقدم که این رادیو بهترین ساعت.”

اظهار نظر در این یافته های Ashit Kukian, مدیر عامل, رادیو, شهرستان, گفت: “پس از آغاز به کار رادیو اتحاد خود را حفظ گسترده برسد و با توجه به سهولت دسترسی به آن را تبدیل به یکی از مهمترین و قابل دسترسی رسانه. با این آخرین یافته های آن در عین حال بار دیگر ثابت می کند که رادیو یکی از این رسانه است که از این قدرت برای ایجاد آگاهی در محلی و ملی مسائل. من این فرصت را برای تشکر از همه شنوندگان برای اعتقاد به قدرت رادیو و اجازه دادن به ما اثبات زمان و دوباره که رادیو را در خط مقدم کمک به جامعه در مورد مسائل مانند شیوع کروناویروس که تبدیل به جهانی همه گیر.”

Harshad جین مدیر عامل — رادیو و سرگرمی, HT Media Ltd و بعد Mediaworks, Ltd. گفت: “به عنوان COVID-19 همه گیر در جهان, نقش رسانه های سرگرمی بیشتر مهم است. رادیو بودن بحرانی متوسط دارای دو مسئولیت نه تنها سرگرم کننده شنوندگان اما همچنین اطمینان حاصل کرد که صحیح و اطلاعات واقعی می رسد شهروندان این کشور. در یک زمان مثل این قدرت و اثربخشی متوسط ما را افزایش می دهد چند برابر. مردم در حال حاضر گوش دادن به رادیو مجموعه بیش از همیشه برای خود سرگرمی های روزانه نیاز دارد و همچنین به ماندن بگیرید به روز شده با اطلاعات معتبر. با کل کشور تحت مستند به listenership منتقل شده به در خانه گوش دادن. کل صنعت رادیو می ایستد با هم در این روزهای سخت را با موفقیت به پیروزی در مبارزه با کروناویروس.”

اظهار نظر در انتهای Prashant Pandey, MD & مدیر عامل شرکت ENIL گفت: “من خوشحال هستم به یاد داشته باشید که هر AROI تحقیقات رادیو listenership رشد کرده است به شدت در طول مستند دوره است. این تعجب آور نیست با توجه به میزان اطلاعات بسیار مفید رادیویی است که به صورت روزانه. رادیو یک رسانه برای تبلیغ به استفاده از به طور موثر در حال حاضر و همیشه.”

Nisha Narayanan, مدیر & COO قرمز FM و سحر و جادو FMگفت: “رادیو شده است بازی بسیار بزرگتر نقش شده است قادر به متحد کردن زبانی و تنوع قومی و اتصال مردم از زمینه های با متعدد آن آرایه از فرکانس. رادیو ارائه می دهد آخرین مایل اتصال و Iatest یافته اند بار دیگر ثابت کرد که آن قدرتمند و قابل اعتماد رسانه برای رساندن پیام به مخاطب است. ما می خواهم برای تشکر از همه شنوندگان ما که ما و اعتقاد به قدرت رادیو.”

منبع: همه SEC 18 + UA: بمبئی, دهلی بنگلور, کلکته, Pune & حیدرآباد.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>