تیم پین ترس هند روز بوکس آزمون را می توان منتقل شده از MCG

تیم پین ترس هند روز بوکس آزمون را می توان منتقل شده از MCG – ورزشی

به روز شده: Jun 24, 2020, 08:06 IST | PTI | ملبورن

درد ناک اما گفت که او امیدوار است این روز بوکس آزمون در چهار بازی سری باقی خواهد ماند در آن خانه معنوی

Tim Paine

تیم پین

استرالیا تست کاپیتان تیم پین ترس بوکس روز آزمون برابر هند می تواند نقل مکان کرد و از یاد زمین ملبورن کریکت در پی افزایش موارد coronavirus در ویکتوریا. با این مورد بار افزایش در ویکتوریا کریکت استرالیا (CA) است که باز به ایده تغییر بوکس روز آزمون به پرت که در آن وضعیت باقی مانده تحت کنترل است. “قطعا از یک بازیکن, نقطه نظر, ما می خواهم به بازی در مقابل جمعیت بزرگ در بهترین سالن و یک روز بزرگ مانند بوکس بعد چیزی است که هر کس به نظر می رسد به جلو به و بخش بزرگی از آن در حال پخش است در MCG” حافظ-رودخانه گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در CA سایت.

“انگشتان عبور همه چیز به خوبی به اندازه کافی است که ما می تواند انجام دهد اما همانطور که گفتم ما در حال خراب برای انتخاب در اینجا در استرالیا با برخی از کلاس جهانی استادیوم. اگر چیزی تا به حال به تغییر و سپس دوباره ما باید مقدار زیادی از گزینه.” اگر بازی منتقل شده است به پرت, CA برنامه های آن را نگه دارید در Optus استادیوم که می توانید بنشینید 60,000 هواداران است و به عنوان بهترین محل در استرالیا خارج MCG.

همچنین گزارشهایی وجود داشت که بازی برگزار می شود ممکن است در خالی میکروگرم با توجه به وضعیت که در آن زمان. درد ناک اما گفت که او امیدوار است این روز بوکس آزمون در چهار بازی سری باقی خواهد ماند در آن خانه معنوی. “با توجه به شرایط فعلی من به جرات می گویند همه چیز خوب است و واقعا بر روی میز است. ما امیدواریم که در همه جا ما بازی فصل تابستان می آیند, ما قادر خواهد بود به جمعیت,” او گفت:.

“چگونه آنها ما نمی دانیم و بدیهی است. اما آن را دشوار است برای هر کسی که برای پاسخ به دلیل وجود بسیار تغییر هفته به هفته و روز به روز. به آن سه چهار ماه ما فقط نمی دانم آنچه در آن است که به مانند.” بزرگ-بلیط سری برنامه ریزی شده است برای شروع در بریزبن در تاریخ 3 دسامبر. زمانی که هندوستان تور استرالیا در 2018-19 آنها به پایان رسید تا برنده شدن در یک سری تست در پایین دست برای اولین بار در هفت دهه است. پین بود مسئول این تیم به دلیل پس از آن کاپیتان استیو اسمیت و معاون او دیوید وارنر copped یک سال ممنوعیت از کیفرخواست در یک توپ-رسوایی دستکاری در آفریقای جنوبی.

پین گفت: استرالیا بهتر است آماده این زمان. “ما قطعا تلاش کمی زمان گذشته است. گاهی اوقات شما رو برای دادن اعتبار. (هند) بازی بسیار خوبی است. من مطمئن هستم که ما یاد گرفته ایم بسیاری از آنها را به بازی. ما فکر می کنم ما یک تیم بهتر در حال حاضر از ما بودند ،

“مقدار زیادی از زمان است که در آخرین سری ما نمی توانید به اندازه کافی اجرا می شود در هیئت مدیره به قرار دادن آنها تحت هیچ گونه فشار. به عنوان خوب به عنوان ما حمله است, شما هنوز هم نیاز به نمره به اندازه کافی اجرا می شود برای برنده شدن در مسابقات تست. ما نمی نمره بسیاری از اجرا می شود که در تست سری و (در عین حال) نبودند مایل دور.” استرالیا خواهد شد که اسمیت و وارنر را از خط تا این زمان و کاپیتان تاکید کرد که آنها نیاز به نمره بزرگ اجرا می شود برای قرار دادن هند تحت فشار است.

“ما احساس می کنیم که اگر ما می توانیم برخی از فشار بیاد و نمره اجرا می شود و ما می دانیم که ما نیاز به امتیاز برای برنده شدن در مسابقات تست که ما حمله بولینگ (نمی خواهد) اجازه دهید ما را,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK