Infinite بان کی مون تاثیر: اجتماعی هند برنامه Chingari در آتش سیاهههای مربوط به بیش از 3 میلیون دانلود

Infinite بان کی مون تاثیر: اجتماعی هند برنامه Chingari در آتش سیاهههای مربوط به بیش از 3 میلیون دانلود – اخبار

به روز شده: Jun 30, 2020, 12:24 IST | سرپرستان | بنگلور

Chingari اجازه می دهد تا کاربر را به دانلود و آپلود فیلم ها, چت با دوستان ارتباط برقرار کردن با افراد جدید به اشتراک گذاری مطالب و فهرست از طریق خوراک

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

سرخپوستان را با عجله به دانلود برنامه اجتماعی Chingari یک طراحی های جایگزین برای چینی Infinite است که شاهد نزدیک به 1 لاخ محبوبیت و بیش از 2 میلیون بازدید در هر ساعت از دولت ممنوع 59 برنامه های چینی بیش از نگرانی های امنیت ملی.

در حال حاضر دریافت بیش از 3 میلیون بار این برنامه که تاسیس شد بنگلور-بر اساس برنامه نویسان Biswatma نایاک و Siddharth Gautam سال گذشته روند در نقطه بالا در فروشگاه Google Play بیش از Mitron برنامه Infinite کلون پلت فرم.

“پس از کلمه گسترش است که سرخپوستان در حال حاضر وطنی و بیشتر سرگرم کننده جایگزین برای Infinite ما شده اند ضبط ترافیک فراتر از انتظارات در برنامه ما” گفت: نایاک.

“به عنوان Chingari است تعیین معیار بسیاری از سرمایه گذاران در حال نشان دادن علاقه در برنامه ما است. ما در حال نگه داشتن بسیار مهم بحث به یک سرمایه گذار(ع) در هیئت مدیره به طوری که به مقیاس ما رایگان از هزینه های اجتماعی, پلت فرم اجتماعی” نایاک در بیانیه ای گفت.

صنعتگر Anand Mahindra “که هرگز مورد استفاده Infinite” دریافت Chingari و توییتی در مورد آن گفت: “قدرت بیشتری به شما”.

Chingari اجازه می دهد تا کاربر را به دانلود و آپلود فیلم ها, چت با دوستان ارتباط برقرار کردن با افراد جدید به اشتراک گذاری مطالب و فهرست از طریق تغذیه.

یک Chingari کاربر می شود این فرصت را به دریافت خلاق با وضعیت واتساپ فیلم و کلیپ های صوتی, GIF, پوستر ها و عکس های.

نرم افزار های موجود در زبان ها از جمله زبان انگلیسی, هندی, اول, Gujarati, Marathi, Kannada Punjabi, Malayalam تامیل و تلوگو.

Chingari نیز می پردازد کاربران خود را بر اساس چه ویروسی محتوای خالق تصویری می شود.

برای هر ویدئو یک کاربر ارسال شده در نرم افزار محتوا خالق می شود امتیاز در هر مشاهده و این نقاط را می توان بازخرید برای پول است.

این Chingari برنامه در دسترس است در هر دو فروشگاه Google Play و Apple App Store

قبلا Sumit Ghosh از بنیانگذاران و مدیر محصول افسر Chinagri برنامه استقبال از تصمیم دولت برای ممنوعیت برنامه های چینی.

“برای یک زمان بسیار طولانی Infinite شده است جاسوسی کاربران و ارسال داده ها به چین است. ما خوشحال می شوند که این مرحله در نهایت نظر گرفته شده است”, او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de