تایگر شروف سهام موانع که آمد در سراسر در حالی که تیراندازی برای Baaghi 3

تایگر شروف سهام موانع که آمد در سراسر در حالی که تیراندازی برای Baaghi 3 – سرگرمی

انتشار: May 04, 2020, 20:47 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تایگر شروف تمام مجموعه دیده می شود بعد در Baaghi 3 در کنار Shraddha Kapoor

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

تایگر شروف دارای انعطاف پذیری شبیه هیچ دیگر است و همیشه تضمین برای قرار دادن هنر و صنعت خود را در کاری که برای او شیوه های مصرف صفر روز خاموش است. ببر در حال حاضر در یک تبلیغاتی ولگردی و قانونی شکنی برای فیلم آینده خود Baaghi 3 است که همه مجموعه ای برای انتشار در اواخر این هفته.

مخاطبان نمی توانند به اندازه کافی از سوپر داغ و چوب اسکنه خورده نگاه است که بازیگران هرگز نتواند یک فرصت برای نشان دادن خاموش. بهترین تا کنون به دست می آید با خود موانع برای غلبه بر.

صحبت کردن به یک پیشرو روزانه در مورد موانع که آمد در سراسر در حالی که تیراندازی برای Baaghi 3 ببر سهام “سلاح بودند یک چالش به دلیل آن آسان است برای جهش از طریق هوا, برگزاری 5-10 کیلوگرم تفنگ در هر دست.”

غلبه بر موانع ببر می افزاید: “اما با همه از مدیر و تبلیغات به بازیگران و تیم عمل خود را با دادن 100 درصد من تا به حال به دست من 1000 درصد. احمد آقا تا به حال طراحی شده و تمام پول عکس تمام من مجبور به انجام تمرین آنها را و را را.”

جوانترین عمل سوپراستار بارها داده شده بهتر پروژه ها و قدردانی در میان مخاطبان هرگز آهسته.

ببر همیشه دوست داشتم به نشان می دهد و سعی کنید برخی از لباس های جدید و منحصر به فرد و مشت و لگد و برای دوربین و همیشه تحت تاثیر قرار دادن توده ها و منتقدان به طور یکسان. ببر بسیار وفادار fanbase و ساخته شده خود را در تو رفتگی در دیوار از ابتدا.

تایگر شروف تمام مجموعه دیده می شود بعد در Baaghi 3 در کنار Shraddha Kapoor, فیلم منتشر خواهد شد در 6 مارس سال 2020 است و کارگردانی احمد خان. Baaghi 3 تولید شده توسط Sajid Nadiadwala را Nadiadwala نوه سرگرمی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de