ببر Shroff به نظر می رسد کاملا هیجان انگیز در تیزر به عنوان او دارای میکروفن و آهنگ آهنگ

Tiger Shroff

ببر شروف

تایگر شروف به تازگی پوستر حرکت اولین آهنگ خود را به عنوان یک خواننده منتشر کرد- ‘باور نکردنی’ و مخاطبان در حال حاضر مشتاق به تماشای آهنگ کامل هستند. در حال حاضر ، ساخت تا هیجان بیشتر ، بازیگر منتشر شد تیزر ‘باور نکردنی’ امروز و در اینجا آن است!

تایگر با بردن به رسانه های اجتماعی اش تیزر را به اشتراک گذاشت و نوشت: «هی بچه ها اینجا تیزر اولین آهنگ من است، امیدوارم شما بچه ها آن را دوست داشته باشند چهره خندان با چشمان خندان و فقط می خواهید بگویید که #YouAreUnbelievable. قلب قرمز #UnbelievableTeaser . @bgbngmusic @punitdmalhotra @hashtagGaurav @iamavitesh #dgmayne @dop_santha (sic)”.

هي بچه ها اينم تيزر اولين آهنگ منه اميدوارم شما ها ازش خوشتون بياد و فقط بخواين اينو #YouAreUnbelievable کنين â¤ï ̧#UnbelievableTeaser: https://t.co/PnKjCaEG7O @bgbngmusic @punitdmalhotra @hashtagGaurav @iamavitesh #dgmayne @dop_santha

— ببر Shroff (@iTIGERSHROFF) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 12

ببر به نظر می رسد کاملا هیجان انگیز در تیزر به عنوان او دارای میکروفن و آهنگ آهنگ. با یک راک استار احساس به آن، بازیگر در حال حاضر، نه تنها کسی است که برنده بیش از به عنوان جوان ترین ستاره اکشن شما همراه با رقص بزرگ خود را، بلکه، یک خواننده بزرگ است. تایگر، با همکاری موسیقی بیگ بنگ این آهنگ را به ارمغان آورده است#YouAreUnbelievable و ما در حال حاضر هیجان زده!

آهنگ شده است به زیبایی توسط DG Mayne و Avitesh ، با تایگر وام آواز خود را. پونیت مالهوترا این پیست را کارگردانی کرده است، پارش رقص را انجام داده و Santha DOP است. باور نکردنی توسط بیگ بنگ موزیک تولید می شود و برای اولین بار رقص و آواز تایگر را به آهنگ های خودش خواهد دید. آهنگ در تاریخ 22 سپتامبر خواهد شد!

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار