تایگر شروف ایجاد شور به عنوان بازدیدکننده داشته است او یک تئاتر به بررسی واکنش Baaghi 3

تایگر شروف ایجاد شور به عنوان بازدیدکننده داشته است او یک تئاتر به بررسی واکنش Baaghi 3 – سرگرمی

انتشار: Mar 09, 2020, 15:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تایگر شروف بازدید یاد شادی-Galaxy تئاتر به بررسی پاسخ Baaghi 3 و جمعیت نمی تواند کنترل خود را از دیدن آن مورد علاقه ستاره!

Tiger Shroff Picture Courtesy: PR

تایگر شروف تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

قسط سوم از Baaghi ضربه زدن به صفحه نمایش در 6 مارس سال 2020 و مخاطبان را باران هیچ چیز به جز عشق عظیم و قدردانی به عنوان تیم خود را داده 1000% به صورت فیلم.

در اوایل این هفته تایگر شروف بازدید خوشنودی Galaxy تئاتر با خواهر خود کریشنا شروف و پاسخ که او را از طرفداران فوق العاده ای است.

ببر این زمان انجام کارهای متفاوت را دیدم Baaghi 3 با طرفداران خود در ردیف اول نشسته به عنوان تئاتر بود و منزل پر و همچنین با تجربه تمام احساسات واقعی طرفداران تا به حال برای بازیگر.

Baaghi 3

پس از این فیلم بود که بیش از ببر خیلی خوشحال بود با عشق در این فیلم دریافت شده است. فن در لکه بینی ببر با عجله به او را به دوش خود عشق و ببر با تجربه بسیار زیاد فن دیوانگی برای همان.

جوانترین عمل سوپراستار بود احاطه شده توسط اقیانوس طرفداران hooting و سوت زدن برای عملکرد باور نکردنی ببر داده بود در Baaghi 3 با عمل انجام شده در املاک با حداقل و یا تقریبا بدون استفاده از VFX. این بازیگر شده است نگه داشتن انتظارات مخاطبان بالا و تیک تاک جعبه.

Baaghi 3 مطمئنا این فیلم اکشن سال شما نمی خواهید به دست در این فیلم شد بالاترین بازکن از سال 2020 آن را به عنوان جمع آوری بیش از Rs. 17 کرور در دفتر جعبه را در روز اول خود را. همراه او بود و خواهر او کریشنا شروف بود که به همان اندازه gung-ho در مورد برادرش ،

Baaghi 3

این فیلم شده است بهترین ساجد-ببر duo وقتی که می آید به دنباله عمل و کسی نمی تواند انکار کند که. قدرت بسته بندی شده duo B-شهر تحویل داده شده یکی از امیدوار کننده ترین اجرای تمام زمان.

Baaghi 3 است که با موفقیت در حال اجرا در تئاتر و ببر-Sajid دو دیده خواهد شد درمان طرفداران با Heropanti 2 است که ضربه زدن به صفحه نمایش در جولای 16, 2021.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im