ببر زخمی شدن 5 در یک سری از حملات در منطقه

ببر زخمی شدن 5 در یک سری از حملات در منطقه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 03, 2020, 11:22 IST | سرپرستان | Pilbhit

این حادثه برای اولین بار صورت گرفت در روز جمعه هنگامی که ببر حمله دو برادر

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

پنج نفر مجروح شده اند در یک سری از حملات توسط یک ببر در Jari در نزدیکی این روستا پیلیبهیت رزرو ببر (PTR) در اوتار پرادش. ببر همچنین تلاش برای حمله به یک جنگل گروه تیم بود که به نام در به فشار آن را به وحشی. دو نفر زخمی شدند در این حمله. با توجه به قربانیان این حادثه برای اولین بار صورت گرفت در روز جمعه هنگامی که ببر حمله دو برادر — Gurpreet سینگ و Hardeep سینگ از ایجاد کرد Jari — هنگامی که آنها در راه خود را در زمینه کشاورزی در موتور سیکلت خود را. آنها تا به حال یک اصلاح اما موفق به فرار با سرعت به دور خود موتور.

چند دقیقه بعد ببر pounced در رم, بهادر, یک دوچرخه سوار و زخمی شد. گربه بزرگ در سمت چپ او را به عنوان آن را پریشان سر و صدا از دوچرخه موتور و بوق دمیده توسط دو برادر. در عرض 10 دقیقه ببر دوباره pounced در دو مسافران Ujagar سینگ و دستیار Lalta پراساد از Lalpur ایجاد کرد. آنها پایدار جدی پنجه صدمات سر و شانه ها. به عنوان آنها شروع به جیغ و brandished میله آنها حمل ببر رها شده آنها و ناپدید شد به نزدیکی بوته ها.

این PTR معاون Naveen Khandelwal گفت ببر همچنین متهم در جنگل کارکنان هنگامی که آنها سعی در فشار آن را به عقب به سمت جنگل. “این عملیات متوقف شد بعد از ظهر روز جمعه و از سر گرفته خواهد شد بسته به مناسب بودن شرایط زمین به عنوان ما نمی خواهیم به اسوده ببر. برای ایمنی و امنیت روستاییان جنگل تیم را حفظ خواهد کرد نظارت بر گربه بزرگ جنبش تا آن خلوت به جنگل” Khandelwal گفت.

روز شنبه, جنگل, تیم انتظار ببر اما نه ظاهر را. ساکنان محلی توصیه شده است به باقی می ماند در داخل خانه و به حرکت در گروه تنها در صورتی لازم است.

قربانیان می توان به جبران خسارت مالی رسمی اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de