ببر می میرد و در عرض چند دقیقه از tranquilised

ببر می میرد و در عرض چند دقیقه از tranquilised – اخبار

به روز شده: مارس 04, 2020, 13:24 IST | سرپرستان | پیلیبهیت (اوتار پرادش)

ببر منحرف شده بود در خارج از محدوده پیلیبهیت رزرو ببر (PTR) و حمله سه نفر در Jari ایجاد کرد تحت گجرولا پلیس دایره در صبح روز جمعه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

پنج سال ببر است که تا به حال مورد حمله قرار گرفت و مجروح شدن پنج نفر در طول تعطیلات آخر هفته, درگذشت 15 دقیقه پس از آن بود tranquilised در Jari روستا در جمعه شب در پیلیبهیت رزرو ببر (PTR).

جنگل مقامات ادعا کرد که بزرگ گربه مرده از زخم برخی از فعالان حیات وحش گمان می برند که از آن درگذشت و به علت مصرف بیش از حد داروهای آرام بخش.

ببر منحرف شده بود در خارج از محدوده پیلیبهیت رزرو ببر (PTR) و حمله سه نفر در Jari ایجاد کرد تحت گجرولا پلیس دایره در صبح روز جمعه.

آن را نیز مورد حمله یک تیم از جنگل پرسنل نیروی که آمده بود به درایو آن را به عقب به رزرو.

حضور ببر آورده بود فعالیت های کشاورزی به متوقف مجازی در Jari ایجاد کرد.

یک تیم از جنگل پرسنل بود که کمپینگ در این روستا بوده و از نزدیک نظارت بر جنبش ببر با نصب دوربین های تله ای در این منطقه است.

یک تیم از ماموران دامپزشکی به رهبری دکتر, S. K. Rathore نیز وارد روستا در روز یکشنبه به منظور فرو نشاندن ببر و بعد از انتشار به وحشی.

ببر کشف شد و tranquiliser دارت از کار اخراج شدند در آن است. اما گربه درگذشت ظرف 15 دقیقه پس از آن بود tranquilised.

معاون PTR Naveen Khandelwal گفت ببر سقوط در طول دوره آن تحت آزمایشات پزشکی.

“ببر تا به حال سه زخم در آن نای به عنوان یک نتیجه از آن درگذشت,” او گفت:.

Kaushlendra Singh, حیات وحش و فعال در لکنو گفته است که این ببر از مرگ به علت مصرف بیش از حد tranquiliser.

با اشاره به اطلاعات از جنگل کارکنان در حال حاضر در نقطه ای در طول عملیات سینگ ادعا کرد که ببر بود ضربه با چهار دارت. یکی پس از دیگری.

رئیس کنسرواتور از بریلی منطقه Lalit ورما بود به خبرنگاران گفت که در دامپزشکی استفاده می شود تنها دو دارت در عملیات.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de