رعد و برق, رعد و برق با باران به احتمال زیاد در ماهاراشترا تا مارس 1, آی مسائل هشدار

رعد و برق, رعد و برق با باران به احتمال زیاد در ماهاراشترا تا مارس 1, آی مسائل هشدار – اخبار

به روز شده: Apr 29, 2020, 19:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

KS Hosalikar Dy مدیر کل هواشناسی, آی گفت که با رعد و برق باران و توفانی بادها هستند به احتمال زیاد برای ادامه در دولت تا مارس 1

Picture courtesy/Pradeep Dhivar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Pradeep Dhivar

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در ماهاراشترا هند هواشناسی بخش (آی) صادر شده و رعد و برق هشدار در چندین بخش از دولت برای پنج روز تا آوریل 1. IMDs بمبئی مرکز صدور هشدار برای 15 کشور در سراسر ماهاراشترا شامل مکان هایی مانند Kolhapur, Pune, Raigad, Satara سنگلی و لاتور در میان دیگران.

در حالی که صحبت کردن به Mumbai Mirror, K S Hosalikar معاون مدیر کل هواشناسی هند ملاقات اداره گفت که رعد و برق هشدار پیش بینی شده توسط آی است که برای پنج روز آینده تا زمانی که ممکن است 1. با توجه به IMDs آب و هوا بولتن رعد و برق همراه با رعد و برق aand باران رخ خواهد داد در چندین بخش از ماهاراشترا در میان COVID-19 بحران است.

“Nowcast هشدار صادر شده در 1515 ساعت IST مورخ 28/04/2020. باران همراه با رعد و برق و باران و بادهای توفانی با سرعت رسیدن به 30-40 kmph به احتمال زیاد به رخ می دهد در مکان های جدا شده در ناحیه ناندید و هینگلی در طول بعد 4 ساعت. – آی,” Hosalikar توییتی.

IMD همچنین اظهار داشت که در آوریل 29 و 30 وجود خواهد داشت شدید و رعد و برق در, Madhya ماهاراشترا سمت جنوب با امکانات hailstorms در برخی از مناطق. در اوایل جیر Hosalikar خواست مردم به دنبال تمام دستورالعمل های ایمنی لازم در طول رعد و برق/رعد و برق صادر شده توسط DM گم و ان دی ام ای. او همچنین از کشاورزان خواست برای مراقبت از محصولات خود را.

او گفت که کیفیت هوا در طول مستند در بمبئی و پونا خوب بوده است. پرتاب نور در بمبئی آب و هوا آی گفت که حداکثر درجه حرارت در بمبئی در روز سه شنبه 35 درجه سانتیگراد در حالی که حداقل دمای 26 درجه سانتیگراد است. آی همچنین اعلام کرد که بمبئی را شاهد آسمان صاف همراه با یک رطوبت نسبی در حدود 74 درصد در, Santacruz و 88 درصد در Colaba.

در حالی که تعداد کل coronavirus موارد در هند رسیده 29,435, Maharashtra همچنان باقی می ماند بدترین حالت با حدود 9,000 موارد در دولت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im