رعد و برق رعد و برق به احتمال زیاد در ماهاراشترا میان مستند آی مسائل هشدار

رعد و برق رعد و برق به احتمال زیاد در ماهاراشترا میان مستند آی مسائل هشدار – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 22:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

KS Hosalikar Dy مدیر کل هواشناسی, آی گفت که با رعد و برق باران به احتمال زیاد به ادامه در دولت برای چند روز آینده. او گفت که درجه حرارت در بمبئی گرم و مرطوب

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در میان شیوع کروناویروس, K S Hosalikar معاون مدیر کل هواشناسی هند ملاقات کرد بخش به توییتر گرفت و با صدور رعد و برق هشدار برای دولت برای پنج روز آینده. در صدای جیر جیر Hosalikar گفت که پنج روز آینده رگبار و رعد و برق است به احتمال زیاد به جای در ماهاراشترا.

“پنج روز آینده رگبار و رعد و برق هشدار در ماهاراشترا. بعد از پنج روز آب و هوا به احتمال زیاد فعال در دولت با TSRA رعد و برق. D4 & D5 : 29, 30 مارس به تماشا برای آب و هوایی شدید لطفا. Pl سازمان دیده بان برای به روز رسانی و روزانه nowcast به احتمال زیاد شدید آب و هوا هشدارها” Hosalikar توییتی.

با توجه به آی آب و هوا بولتن پراکنده بارش با ابری همراه با رعد و برق/طوفان یا رگبار تگرگ/توفانی بادها ممکن است شاهد بیش از داخلی ماهاراشترا در 29 تا 30 آوریل. آب و هوا این پدیده به عنوان یک نتیجه از احتمال توسعه سطح پایین تغار و رطوبت تاخت و تاز آب و هوا, اداره گفت.

در اوایل جیر Hosalikar گفت که رعد و برق فعالیت مشاهده شد در بعضی از نقاط در Marathwada و Madhy ماهاراشترا از جمله Vidarbha همراه با رعد و برق و باران. او همچنین گفت که محصولات کشاورزی مانند گندم Bajra و Jwar رنج و زیان های بزرگ به دلیل رگبار و رعد و برق.

با توجه به توییتر Hosalikar به روز پیروان خود را در بمبئی و ماهاراشترا روز رسانی آب و هوا. در حالی که فضای داخلی ماهاراشترا دریافت رعد و برق Vidarbha همچنان باقی می ماند گرمتر است. Khosalikar همچنین ذکر شده که رعد و برق با باران در حال likley به ادامه در دولت است.

صحبت کردن در مورد بمبئی آب و هوا Khosalikar در جدا کردن صدای جیر جیر به تفکیک شهر آب و هوا. Khosalikar گفت که آن گرم و مرطوب در بمبئی با حداقل متوسط بودن 25 درجه سانتیگراد امروز صبح و روز را حداکثر متوسط بودن 36 درجه سانتیگراد است.

در حالی که ماهاراشترا شده است بدترین تحت تاثیر قرار دولت با توجه به coronavirus بمبئی تا کنون ثبت چهار مرگ و میر ناشی از COVID-19 بيمار – دو مرد هر دو 63-سال 65 سال و 68 سال, فیلیپین ملی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>