رجعت یکشنبه: سارا علی خان سهام فارغ التحصیلی او عکس می گوید: “احساس می کند مانند دیگر عمر’

رجعت یکشنبه: سارا علی خان سهام فارغ التحصیلی او عکس می گوید: “احساس می کند مانند دیگر عمر’ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 14:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آن شد مارس 19, 2016, وقتی سارا علی خان فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا است و در حال حاضر بعضی غیب تصاویر از مراسم فارغ التحصیلی است که شما نمی خواهید به دست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sara Ali Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/سارا علی خان

برای همه کسانی که از نزدیک مشاهده و به دنبال سارا علی خان سفر آنها را می دانم که او فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا. برای هر دانش آموز فارغ التحصیل از کالج است که بزرگترین بعد از او و یا زندگی خود را زمانی که آنها در مورد به گام به یک دنیای جدید و ایجاد مشاغل خود را. سارا گرفته اند ممکن است تا بازیگری را به عنوان حرفه خود, اما این بدان معنا نیست که او نمی کند و او را از دست مادر آلما.

به او Instagram حساب او به اشتراک گذاشته شده است دو عکس از مراسم فارغ التحصیلی به عنوان آن را کامل چهار ویژه سال. آن را در مارس 19, 2016 زمانی که او فارغ التحصیل شد و تصاویر نمی شود از دست رفته. مانند یک فیلم هندی ضربه او به شمار برای دوربین و صاحب قاب مانند یک رئیس. و تصویر بعدی می بیند او, تک شات و به نظر می رسد او همیشه می خواهد به یک بازیگر.

Varun Dhawan که اتفاق می افتد به او co-star در حمال شماره 1 نمی تواند جلوگیری از اظهار نظر در پست, و نوشت: – “بهترین تصویر تو همیشه قرار داده است.” (sic) در حال حاضر با یک نگاه به پست حق در اینجا:

همیشه از این مستند را آغاز کرده است, سارا شده های بازگشتی تصاویر و ویدئوها در Instagram حساب و به وضوح سرگرم کننده طرفداران او و پیروان. حق از رقص او را به او shenanigans با برادرش برای برخی جذاب و پرده لحظات با او Instagram پر شده است با برخی از عکس نوشته های. چگونه بسیاری از آنها شما نگاه?

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net