سه ساله نجات پس از تماشای thin مرگ در کشمیر ترور اعتصاب


بچه بود و بعد گرفته شده توسط ارتش و پرسنل پلیس به عنوان آنها حضور داشتند به او پست تروما

A screengrab of the video. Pic/ ANI Twitter

یک screengrab از ویدئو. عکس/ ANI توییتر

روز پس از پنج سال شد, کشته در یک حمله تروریستی در جنوب کشمیر در روز چهارشنبه در یکی دیگر از حادثه تکان دهنده در شمال کشمیر را Sopore یک غیر نظامی کشته شد و درست در مقابل او سه ساله و نوه. این تصاویر دلخراش آن که به ظاهر نشان داد پسر نشسته روی بدن مرده. او بعد گرفته شده توسط ارتش و پرسنل پلیس به عنوان آنها حضور داشتند به او پست تروما. یکی CRPF سر پاسبان نیز کشته شد در حالی که سه پرسنل امنیتی زخمی شدند پس از تروریست ها زده CRPF در Sopore پیش از آن در روز.

با توجه به جزئیات CRPF حزب اخراج شد توسط تروریست ها نقشه کشی فوری تلافی. “یک سر پاسبان سالم به در جراحات سه نفر مجروح و پایدار” IG CRPF راجش کومار گفت: سرپرستان. مجروح CRPF پرسنل شده اند با عجله به ارتش 92 پایه بیمارستان در سرینگر.

این منطقه شده است محاصره و در یک عملیات راه اندازی شده است برای nab حمله. این دومین حمله در CRPF در Sopore در سه ماه گذشته. در مارس 18, اخراج تروریست ها در CRPF حزب کشتن سه troopers.

جداگانه برخورد آغاز شده و در مرکزی در جنوب کشمیر در سه شنبه شب پس از ورودی مورد حضور یک گروه از سه تروریست ها. آتش مبارزه را متوقف و در شب خود را اما عملیات جستجو هنوز ادامه داشت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im