سه مرد را تعقیب یک ببر در ویدئو ویروسی که در سمت چپ شهروندان گیج

سه مرد را تعقیب یک ببر در ویدئو ویروسی که در سمت چپ شهروندان گیج – اخبار

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 13:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تصاویری از daredevil عمل توسط سه نفر است که رفت و ویروسی در توییتر شوکه و گیج شهروندان

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

در آنچه به نظر می رسد مانند یک صحنه از یک فیلم یک ویروسی ویدئو نشان می دهد که سه مرد در تعقیب یک ببر و تلاش برای تصرف آن توسط پرتاب کمند اطراف آن است. تصاویری از daredevil عمل توسط سه نفر است که رفت و ویروسی در توییتر شوکه و گیج شهروندان.

این ویدئو به ضرب گلوله در مکزیک ارسال شده در توییتر توسط یک کاربر نشان می دهد که یک ببر در شل کاوش در جهان خارج است. ببر راه رفتن در پیاده رو خاموش جاده که در آن اتومبیل های در حال اجرا با سه مرد تعقیب گربه بزرگ.

از سه مرد و دو بودند در لباس کابوی ها و مسدود شده بود گربه سانان است. به عنوان ببر سعی کردم به نوبه خود در اطراف یکی از مردان انداخت کمند در اطراف ببر و پس از آن تصویری به طور ناگهانی به پایان می رسد.

با توجه به نگهباندولت گفت که ببر فرار کرده بود از یک خانه در گوادالاخارا در تلقوپقو. این ویدئو که به دست آورد بیش از 448,500 انداز در توییتر به ضرب گلوله کشته شد توسط رانندگان و مردان تعقیب ببر مشخص نشده اند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>