به سلامتی سه تا نه سال!

به سلامتی سه تا نه سال! – ورزش

به روز شده: May 03, 2020, 08:32 IST | یک خبرنگار | بمبئی

MS Dhoni-led 2011 ICC جام جهانی-پیروزی تیم ملی زنده جایزه جلال در نهمین سالگرد.

Team India after winning the 2011 World Cup at Wankhede. Pic/ Getty Images

تیم هند پس از پیروزی در سال 2011 جام جهانی در Wankhede. عکس/ گتی ایماژ

مارس 2, 2011 در روز است که اکثر طرفداران کریکت هند را هرگز فراموش خواهد شد; نه قهرمانان که بزرگ شکوه جام جهانی پری. در روز پنج شنبه اعضای پیروز ماهندرا سینگ Dhoni-led تیم هند به یاد می آورد تاریخی خود در جام جهانی نهایی پیروزی بر سریلانکا نه سال پیش در یاد Wankhede ورزشگاه در بمبئی.

Scintillating می زند از Gautam Gambhir (97) و Dhoni (91 نه) دیدم هند تعقیب کردن سریلانکا 274-6 با 10 توپ و شش ویکت به فراغت و پرچ فقط دوم خود را ODI جام جهانی تاج پس از Kapil را شیاطین به دست داشتند شاهکار 28 سال پیش. بازیکن از مسابقات, Yuvraj Singh, که جمع ماموت 362 اجرا می شود و اختصاص 15 درها در این مسابقات بود و در میان اولین به یاد پیروزی در توییتر. “کلمات هرگز قادر به توصیف آنچه در یک لحظه برای هر هندی در آن بود. این چیزی است که ما برای زندگی! Jai Hind,” شیک چپ دست نوشت خود را به 4.7 میلیون پیروان توییتر. همکار پنجابی و خاموش-عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh, اظهار, به 10.4 میلیون Twitterati طرفداران: “جهان در سال 2011 است. چه روز بزرگ آن را برای تمام هند است. لحظه افتخار.”

“Zak عملکرد در برابر انگلستان است. ما را از دست داده اند که بازی او را دگرگون کردم و یک کراوات برای ما. Yuvi این مسابقات که دست کشیدن در برابر استرالیا. Sachin در نیمه نهایی. Gautam و ماهی در فینال. شما به اطراف نگاه کنید و شما را پیدا خواهد کرد سهم قابل توجهی” Harbhajan به یاد می آورد به PTI.

حمله left-hander Suresh Raina در توئیتر خود نوشت: “همه چیز پایان اما خاطرات برای همیشه لطفا برای آخرین. به خاطر سپردن این عجله و هیجان و هیجان آن همه از لحظات فوق العاده کشتی تا تو بلند کردن جام جهانی. غیر قابل تعویض. فراموش نشدنی است. خدا را شکر که شده است یک بخشی از این یاد لحظه در تاریخ کریکت.” S Sreesanth احتمالا تا به حال بدترین سوار پس از داشتن شده است از طریق وحشت از یک مسابقه بررسی و رفع ممنوعیت به دنبال امکان بازگشت به بازی در آینده ای نزدیک. “امروز در سال 2011 از 28 سال انتظار به پایان رسید. هند برداشته جام جهانی پس از 28 سال. یک میلیون احساسات و بسیاری از خاطرات خوب در حال اجرا از طریق ذهن من است. یک میلیارد رویاهای برآورده” ریسر توییتی.

در ضمن یک مقدار زیادی از آب پرواز زیر که cricketing پل پس از. شش بازیکن از جام جهانی برنده جانبی از جمله افسانه ای Sachin Tendulkar را بازنشسته و از بازی. Yuvraj برنده یک نبرد سخت در برابر سرطان و در حالی که انجام Tendulkar بر روی شانه های او در اطراف Wankhede که شب Virat Kohli گرفته, استاد بلستر محل به عنوان جهانی کریکت را برتر از رودخانه. Dhoni بین المللی حرفه ای است که در بیابان تا کنون از او رفت و در یک فرصت مطالعاتی پس از سال 2019 جام جهانی در انگلستان است. سرعت آن ظاهر خان به حل و فصل را به خوبی پس از بازنشستگی زندگی با برخی از حق مربیگری در حالی که Gambhir روشن است به یک حرفه ای در سیاست است.

21
هیچ. از درها گرفته شده توسط زهیر خان بود که در سال 2011 WC مشترک-بالاترین چوگان-یادداشت برداری

با ورودی از سازمان

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>