در این سال سعی پایین کلید شور برای Ganeshotsav

در این سال سعی پایین کلید شور برای Ganeshotsav – اخبار

به روز شده: Jul 08, 2020, 07:42 IST | سرمقاله | بمبئی

سنتی hub برای Ganeshotsav منطقه می بیند تعداد زیادی از جانبازان که بازگشت به زادگاه خود در طول این ماه است.

An artist works on an idol at Lalbaug. Pic/Ashish Raje

یک هنرمند با این نسخهها کار بر روی یک بت در Lalbaug. عکس/Ashish Raje

این مقاله شامل یک گزارش در مورد مسکونی منطقه فرح برای ورود جلوتر از Ganpati, جشنواره, میله میله به جای ماه آینده.

سنتی hub برای Ganeshotsav منطقه می بیند تعداد زیادی از جانبازان که بازگشت به زادگاه خود در طول این ماه است.

در غیر COVID-19 بار روستاها در این کمربند ایده آل می آب گرفتگی با کسانی که از مترو شهرستانها به مناسبت جشنواره است. حمل و نقل استفاده می شود به طور کامل رزرو شده و منجر به ترتیبات ویژه اتوبوس برای جمعیت که در بازگشت به روستاهای خود در موقت معکوس مهاجرت از انواع.

البته همه گیر اتحادش را تغییر آشنا سناریو. در عین حال وجود خواهد داشت برخی از خواهد شد که سفر خود را به شهر محل زندگی. روستای سر گذاشته اند مقررات خاصی نخست در میان است که Mumbaikars باید زود می رسند برای جشنواره و قرنطینه خود را برای حداقل 15 روز پس از ورود. تعدادی از ایجاد کرد گرم panchayats باید مشاوره برای کسانی که از جاهای دیگر است.

این امر می تواند خوب اگر خوب فکر کردن قوانین به دنبال دارد. این است که برای ایمنی از همه نگران — کسانی که می رسند از خارج و روستاییان ساکن در این منطقه است. ما باید اطمینان حاصل شود که این تحرک نمی کند در نتیجه گسترش عفونت مسکونی در کمربند.

ورود باید قرنطینه و گام به گام برای آماده سازی برای جشنواره. زمان بازدید شما قادر به پیوستن به آماده سازی پس از قرنطینه. همچنین جشن, جشنواره, حفظ امنیت اجتماعی و فاصله به عنوان سنگ بنای.

جلوگیری از تجمعات و کروبی و سعی کنید به درک که کم کلید لزوما به این معنی نیست که وجود دارد کمتر شور و یا احساس در قلب نمازگزاران. این زمان فوق العاده ای و حتی الهی به شما می دهد تحریم ها در استقبال از او به شیوه کمی متفاوت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de