این زن یک پاسخ از او له هشت سال بعد او را به عنوان ‘تلفن به روز رسانی شد’

له پاسخ به زن پس از هشت سال با این بهانه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 26, 2020, 13:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سالی از استرالیا به اشتراک گذاشته بود یک تصویر از مکالمه خود را که آغاز شده و با یک پیام از یک ناشناس در ژوئیه 17, 2011.

Pic/Instagram

عکس/Instagram

در حالی که پیام کوتاه سرگرم کننده است انتظار برای برگرداندن این است که سرگرم کننده است. یکی این است که همیشه در ترس از ارواح. یک زن باقی مانده بود کاملا شوکه شده زمانی که او موفق به دریافت یک پاسخ به متنی که او فرستاده به او له-هشت سال و هفت ماه بعد.

سالی از استرالیا به اشتراک گذاشته بود یک تصویر از مکالمه خود را که آغاز شده و با یک پیام از یک ناشناس در ژوئیه 17, 2011.

پیام گفت: “هی زرق و برق دار, چگونه تو؟” سالی در زمان او زمان و صبر برای چند روز قبل از پاسخ دادن. او با ارسال یک پیام در تاریخ 20 ژوئیه است که گفت: هی [نام او] من خوب هستم با تشکر. شما را چه شده است؟”

گفتگو شد و هنوز هم تا زمانی که به تازگی با ارسال پاسخ و ادعا کرد که او فقط پیام خود را به عنوان او تا به حال یک به روز رسانی بر روی تلفن خود را.

سالی پست به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. در حالی که بسیاری از شوخی که او سخت به بازی دیگران او را متهم کرد از سایه اندازی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im