این رجعت تصویر دو بیوه پری پنگوئن ها را به خوبی چشم خود را

این رجعت تصویر دو بیوه پری پنگوئن ها را به خوبی چشم خود را – اخبار

به روز شده: Apr 21, 2020, 12:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این تصویر از دو پری پنگوئن ایستاده در کنار هم و در آرامش به یکدیگر است که به تماشای ملبورن افق.

Pic/Instagram

عکس/Instagram

رمان شیوع کروناویروس ایجاد یک فضای عدم قطعیت اما همه شده است تلاش برای ایجاد امید در برخی از راه و یا دیگر.

این تصویر از دو پری پنگوئن ایستاده در کنار هم و در آرامش به یکدیگر است که به تماشای ملبورن افق.

توییتر کاربر زیر نویس تصاویر “نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد این پنگوئن ها با بهره گیری از ملبورن افق با هم. بنابراین من در بر داشت اصلی عکاس و ظاهرا هر دو آنها بیوه. من نمی تواند آن را اداره کند.”

او همچنین توضیح داد که پنگوئن ها شده بود ایستاده در سنگ برای ساعت. او کلیک تصاویر حدود یک سال پیش اما مشترک آنها را یک بار دیگر به طوری که مردم می توانند لذت بردن از دلگرم لحظه در طول زمان است.

به گفته او این بود که یک داوطلب که نشان داد که پنگوئن بود “خانم مسن” که از دست شریک زندگی خود و یکی به سمت چپ بود “جوان مرد” که از دست شریک زندگی خود را بیش از حد.

“در طول دوران این واقعا آنهایی که خوش شانس هستند که می توان با فرد/افراد آنها را دوست دارم بیشتر. من اسیر این لحظه حدود یک سال پیش. این دو پری پنگوئن آماده بر صخره مشرف به ملبورن افق و ایستاده بودند وجود دارد برای ساعت باله شنا در شنا, تماشای چراغ های درخشان از افق و اقیانوس. یک داوطلب به من نزدیک شد و به من گفت که یکی سفید بود و یک خانم مسن بود که از دست شریک زندگی خود را و هم جوان مرد به سمت چپ. از آن پس آنها به طور منظم آرامش یکدیگر ایستاده و با هم ساعت ها به تماشای رقص نور از شهرستان های مجاور. من صرف 3 شب کامل با این پنگوئن مستعمره تا زمانی که من قادر به دریافت این تصویر. بین قادر و یا مجاز به استفاده از هر چراغ و کوچک پنگوئن ها به طور مداوم در حال حرکت خود را مالش باله در هر یک از دیگر را پشت و تمیز کردن یکی دیگر واقعا سخت بود برای دریافت یک شات اما من خوش شانس در یک لحظه زیبا. من امیدوارم که شما لذت بردن از این لحظه تا آنجا که من. #lovewillalwayswin.” (sic)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>