این عکس از یک دختر ناز خرس عروسکی باز خواهد شد یک جعبه خاطرات

این عکس از یک دختر ناز خرس عروسکی باز خواهد شد یک جعبه خاطرات – اخبار

منتشر شده: مارس 17, 2020, 10:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این تصویر نشان می دهد که یک دختر بچه نشسته در صندلی خود را نگه داشتن یک قلم و کاغذ با یک میز است که نگه داشته و در مقابل از او.

Pic/Twitter

عکس/توییتر

همه ما باید به این بازی به عنوان یک بچه نمی کنیم ؟ این عکس از یک دختر ناز کمی آموزش او اسباب بازی پر شده باز خواهد شد یک جعبه خاطرات برای بسیاری از ما ما را دلتنگ است.

این تصویر نشان می دهد که یک دختر بچه نشسته در صندلی خود را نگه داشتن یک قلم و کاغذ با یک میز است که نگه داشته و در مقابل از او. در دیگر sifr دانش آموزان خود را به اسباب بازی و یا نرم در حال نشستن بر روی زمین با یک ورق کاغذ در هر.

تصویر به اشتراک گذاشته شد توسط یک کاربر توییتر نوشت که “این دختر کوچک از کشمیر ایجاد یک کلاس درس مانند محیط زیست برای جلوگیری از از دست رفته او در این زمان از مستند.”

از “مرسی” به “زیبا”, مردم, مشترک همه انواع واکنش ها به این دلگرم کننده تصویر. یک چند نیز یادآوری روز دوران کودکی خود را.

“این یک بازی است که هر کودک نقش من آن را بازی بیش از حد. آن را به نام معلم, معلم, گاهی اوقات با دوستان در غیاب آنها با عروسک” به یاد یک کاربر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im