میرا کاپور به حساب اینستاگرام خود برد و نگاهی اجمالی به دومین جشن تولد زین کاپور کودک نوپا خود به اشتراک گذاشت.

Mira Kapoor and Zain Kapoor

میرا کاپور و زین کاپور

میرا کاپور در حالی که روز شنبه دو ساله شد، نگاهی اجمالی به جشن تولد پسر زین به اشتراک گذاشت. tot با اتومبیل های بازی وسواس است، بنابراین موضوع حزب و هدایا همه به سمت آن veered شد. کاپور در اینستاگرام نوشت: «وسواس «دو» واقعی است.

دختر میشا و شوهر بازیگر شهید کاپور نیز مجبور بودند اتومبیل ها و کامیون های بازی را به او ارائه دهند. گفته می شود زین اسباب بازی های اتاقی دارد اما هنوز هم می تواند با برخی اتومبیل های دیگر انجام دهد. نگاهی به خود را درست در اینجا:

و درست مانند بسیاری از افراد مشهور بالیوود دیگر، میرا کاپور نیز به واگن باند به اشتراک گذاری تصاویر پرتاب در حساب اینستاگرام خود پیوسته است. در یک دیگر به تازگی، او یک عکس با شوهرش شهید کاپور به اشتراک گذاشته و اظهار داشت که چگونه او از دست رفته ناهار خوری در رستوران مورد علاقه خود را.

يه نگاهي به اينجا بنداز:

او که به شهید کاپور می آمد، برای فیلم سینمایی به نام جرسی که قرار بود در ۲۸ اوت در سینماها اکران شود، آماده می شد اما اکنون به دلیل همه گیر کروناویروس به تعویق افتاده است. این فیلم بازسازی ضربه تلوگو به همین نام است و همچنین ستاره های پانکاج کاپور و مروتال تاگور در نقش های بسیار مهم هستند.

این بازیگر آخرین بار در سال ۲۰۱۹ در کبیر سینگ دیده شد که دومین فیلم پرفروش بزرگ سال پس از جنگ هریتیک روشن و تایگر شروف بود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار