این است چگونه Swara Bhasker دفاع مشاهیر در برابر یک کاربر توییتر!

این است چگونه Swara Bhasker دفاع مشاهیر در برابر یک کاربر توییتر! – سرگرمی

انتشار: May 02, 2020, 16:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Swara Bhasker شناخته شده است به ذهن او صحبت می کنند. این زمان در اطراف, بازیگر زن در دفاع از مشاهیر’ راست به پست آنچه آنها می خواهند در رسانه های اجتماعی!

Swara Bhasker

Swara Bhasker

Swara Bhasker باور نمی خرد کردن کلمات. بازیگر پیدا کرده است خودش را در یک سوپ بیش از یک بار با توجه به صف مقابل طبیعت است و بسیاری از زمان نیز تحصیلات عضو شورای نظارت مدت و متنفر در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر یک کاربر توییتر تصمیم به تماس از مشاهیر ارسال روال تمرین خود را و از آنها در انجام کارهای خانگی در رسانه های اجتماعی.

این کاربر توییتر نوشت: “عزیز مشاهیر انجام کارهای اساسی است! نمی توان یک سر و صدا در مورد آن در #socialmedia. @ReallySwara چیدن مدفوع سگ می شود TOI اخبار! #آه!”

در حالی که این فرد در زمان حفاری در تمام مشاهیر او ذکر Swara نام خود را صدای جیر جیر و همه ما می دانیم Swara نیست کسی را توهین دراز کشیده است.

بازیگر توییتی “آن را در صفحات سرگرمی ، حصیر padhiye (نمی بخوانید) 🙂 رسانه های اجتماعی طراحی شده است برای به اشتراک گذاشتن تصادفی جزئیات زندگی که در واقع هیچ کس نیاز به دانستن. مشاهیر bhi vahi kar rahey hain, voh bhi با مته سوراخ hotey hain مستند نبرد – muaaf kar dijiye (مشاهیر انجام می دهند همان چیزی که حتی آنها خسته شدن در مستند – ما را ببخش) Baaki ایمن ماندن!”

شما چه فکر می کنید ؟ که حق است تحت شرایطی ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>