این است چگونه Kangana Ranaut است دراز خودش را در میان مستند

این است چگونه Kangana Ranaut است دراز خودش را در میان مستند – سرگرمی

به روز شده: Mar 29, 2020, 15:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kangana Ranaut نظر ناشتا یک راه خوب برای سم زدایی شده است و رعایت Chaitra آزاد بودن از نفس مبتنی سریع با خواهر Rangoli Chandel!

Kangana Ranaut

Kangana Ranaut

در حالی که در قرنطینه در Manali, صفحه اصلی, Kangana Ranaut شده است رعایت Chaitra آزاد بودن از نفس مبتنی سریع (25 مارس-آوریل 2) با خواهر Rangoli. بازیگر تنها می تواند یک وعده غذایی (در شب) در طول نه روز. او معتقد روزه یک راه خوب برای سم زدایی. Kangana نیز انجام یوگا و تمرینات تنفسی. این بازیگر می گوید: “انجام تمرین تنفس دو تا سه بار در روز باعث کاهش استرس و آرامش بدن و ذهن و همچنین کمک می کند تا یک خواب بهتر است.”

Kangana Ranaut ممکن است در رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن ویدئوها اما تیم او قطعا یکی از به روز رسانی طرفداران او در مورد فعالیت های روزانه خود هر دو شخصی و حرفه ای. او تا به بسیاری از کار بر روی صفحه گرامافون برای این سال است.

او اولین نسخه از این سال خواهد بود Thalaivi است که برنامه ریزی شده برای انتشار در ژوئن 26, و این خواهد بود که به دنبال یک درام عمل بسته بندی شده با عنوان Dhaakad است که میله میله برای انتشار در دیوالی. او تا به حال فوق العاده از ابتدا تا سال با انتقادی-تحسین Panga.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im