این تیم نیاز بیشتر match-برندگان: Harbhajan Singh

این تیم نیاز بیشتر match-برندگان: Harbhajan Singh – ورزشی

انتشار: May 24, 2020, 07:47 IST | سرپرستان | بمبئی

Harbhajan نیز خواست تیم مدیریت به دیگر طناب به بازیکنان که پس از آن می توانید احساسات خود را بهتر است.

Pic Courtesy/ Harbhajan Singh Instagram

حسن نیت ارائه میدهد عکس/ Harbhajan Singh Instagram

کهنه هند خاموش-عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh روز پنج شنبه گفت: در حال حاضر تیم هند فاقد یک بازی برنده به سفارش و بیش از حد وابسته به Virat Kohli و Rohit Sharma.

“این تیم است که بیش از حد وابسته به Virat و شما (Rohit). پس از Virat و شما از بین رفته اند ما از دست دادن 70 درصد از مسابقات است. پایین پایین سفارش چند (بازیکن وجود دارد که می توانید) برنده مسابقات” Harbhajan گفت: در طول یک Instagram chat با هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit.

“در طول زمان ما, ما تا به حال اعتماد است که کسی را به اجرا می شود حتی پس از سه است taaki مطابقت na nikal jaaye haath se (مطابقت ندارد لغزش از دست ما). این منطقه یکی من فکر می کنم این تیم می تواند کار کند. شما نیاز به پیدا کردن بیشتر بازی-برندگان” گفت: Harbhajan هند در جایگاه سوم چوگان-یادداشت برداری در تست کریکت.

“مثل شما (Rohit) تا به حال بزرگ جام جهانی (2019). اما تا به حال جام جهانی است و ما به نیمه نهایی برسد. حال ما سه که به خوبی در جام جهانی, ما می توانیم برنده”

آس offie که به کمک هند برنده 2011 50-بیش از جام جهانی نیز نشانه رفته ستایش در K. L. Rahul گفت او یکی دیگر از بازی برنده علاوه بر Virat و Rohit و می توانید خفاش در هر نقطه سفارش.

“به غیر از شما (Rohit) و Virat, K. L. Rahul واقعی بازی برنده. او می تواند در بازی شماره 5 شماره 6 و می توانید برای باز کردن و همچنین گفت:” Turbanator به عنوان او از روی علاقه به.

Harbhajan نیز خواست تیم مدیریت به دیگر طناب به بازیکنان که پس از آن می توانید احساسات خود را بهتر است.

“آنها بازی های خوبی در لیگ, اما من آنها را نمی بینید, بازی که برای تیم ملی. آنها کاملا متفاوت بازیکن در لیگ. من فکر می کنم آنها از ترس جای خود را رفته. اگر شما آنها را اجرا 9-10 بازی آنها شانس بهتری برای موفقیت گفت:” 39 ساله.

“همان در آزمون نیز می باشد. تیم برنده در استرالیا ما نیز در هند بیش از حد. اما در نیوزیلند شما (Rohit) مجروح شدند Prithvi شاو آورده بود که چیز خوبی است. نگرانی من این است که کسی مثل Shubman Gill..او در تیم از قبل است. در حال حاضر Rohit یک آزمایش موفق بازکن. اما گیل…اگر او بازی نمی آن سالم است برای او و تیم نیز هست. بنابراین او را به شانس. آن است که نه فقط برای Gill من گفت.”

Harbhajan همچنین گفت: آن را خوب است برای دیدن Shreyas Iyer به خوبی انجام می دهند در شماره 4 و تیم مدیریت به خوبی انجام می شود توسط یک طناب بلند.

در M. S. Dhoni ساخت باز گشت به او گفت: “زمانی که من در Chennai Super Kings اردوگاه مردم از من خواست در مورد Dhoni. من نمی دانم خود را تا حد او. شما نیاز به دانستن این که آیا او می خواهد برای بازی با هند دوباره.

“تا آنجا که من می دانم که او نمی خواهد می خواهید به پوشیدن هند آبی دوباره. IPL او بازی خواهد کرد اما برای هند من فکر می کنم او تصمیم گرفته در جام جهانی (2019) او گذشته است.”

Harbhajan که در حال حاضر نقش CSK اما همچنین معلوم شد برای سرخپوستان بمبئی گفت: در حالی که سابق در حال سرد کردن واحد تحت Dhoni فشار از انتظار است که وجود دارد در MI.

“این است که بیرون سرد راه اندازی اینجا. MI… ما تحت فشار است که شما نیاز دارید را به نفع خود. وجود فشار از انتظار همیشه.”

Harbhajan نیز نام امثال ژاک Kallis Mathew هیدن برایان لارا یونس خان و Inzamam-ul-Haq به عنوان خارجی مورد او در بر داشت آن را به سختی در برابر.

به عنوان دور به عنوان بهترین ریسندگی نگران هستند او به نام ناتان لیون Muttiah Muralitharan گریم سوان و Saqlain مشتاق در میان کسانی که می آیند به ذهن خود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>