این نمی تواند پایان

این نمی تواند پایان – سرگرمی

به روز شده: Jun 14, 2020, 23:31 IST | Mayank Shekhar | بمبئی

ستاره بالیوود Sushant Singh Rajput, 34. خودکشی در Bandra آپارتمان

Sushant Singh Rajput. File/Pic

Sushant Singh Rajput. File/Pic

برای یک هنرمند که می گذرد در 34 شما کاملا نمی به عقب نگاه در آثار خود را تا آنجا که شما واقعا تعجب می کنم آنچه که در فروشگاه برای آینده است. نه چه بود. اما آنچه هرگز خواهد بود. سایه بازیگران در جلو بودن بسیار دیگر.

آخرین باری که من ملاقات Sushant Singh Rajput او عمیقا مجذوب توضیح به من بیش از یک دود حرکت خود را به تئاتر. پروژه او در درگیر یک سری از اجرای همان بازی قبل از مخاطبان زنده در طول زمان است. اما گرفته شده با دوربین های متعدد برای صفحه نمایش — ویرایش/چیدن بهترین زاویه عکس می گیرد — راه آن می تواند انجام شود برای هر فیلم دیگر! نیست از او بخواهید اگر واقعیت مجازی (VR) تا به حال چیزی برای انجام با آن, چرا که آنچه که او را دیدم به عنوان آینده فیلم.

این بود که در ماه سپتامبر سال گذشته است. درست قبل از انتشار Nitesh Tiwari Chhichore — بازده به علاوه انتظارات عاقلانه مسلما بزرگترین جای خواب-آمار در بالیوود تا کنون! مرحله بوده ام راجپوت را گام بزرگ بعدی. و او از تلویزیون است. آموزش داشتن در اقدام تحت بری جان او کاهش یافته است در خارج از معتبر دوره آموزشی (فنی و مهندسی) در دهلی کالج قبل از حرکت به بمبئی.

این دقیق قدم به قدم از دیگر ستاره بالیوود که منتقل شده از پایتخت — Shah Rukh Khan. Rajput زندگی در بسیاری از راه های می تواند یک رویای آینده واقعی — نوع داستان موفقیت الهام بخش از طبقه متوسط شهری ، او گفت که او تا به حال نیز بر اساس آن در SRK خط از Om Shanti Om: “Kabhi kisi cheez ko shiddat se chaho, toh saari kaynaat… (اگر شما آن اتفاق می افتد).” شما می توانید بگویید یک چیز — آن کار می کند او گفت:.

در سطح عملی گذار 0f بازیگران سرب از تلویزیون (صفحه نمایش کوچک به عنوان آن بود) به سینما دیده شده است به عنوان سخت به نزدیکی غیر ممکن است — با سابق تلقی به عنوان قبرستان برای دومی. عمدتا به این دلیل مردم شروع به شناسایی به شدت با شخصیت در تلویزیون است که این بازیگر واقعی شخصیت از بین می رود از تصور عمومی در دسترس نباشد. آن را مخالف ستاره شدن, آن را به عنوان بودند. Rajput فورا ارتباط با توده ها برای اولین بار به عنوان Manav در Ekta کاپور Zee TV صابون Pavitra Rishta (2009-11).

در جشنواره بین المللی فیلم هند (IFFI) در گوا در سال 2017, من شاهد یک نوع بسیار متفاوتی از ستاره شدن راه رفتن را از طریق راهرو به سمت مرحله با Rajput با جمعیت در هر دو طرف شعار چه صدا به من مانند “مودی مودی مودی.” در واقع “Dhoni Dhoni Dhoni!” که بخشی از او می خواهم در هند کریکت کاپیتان biopic Neeraj Pandey, MS Dhoni: The Untold Story (2016).

او شروع حرفه ای فیلم خود را نیز به عنوان یک کریکت در آبیشک کاپور Kai Po Che (2013). که فیلم ضربه در بسیاری از راه — و این اتفاق می افتد یک بار در چند سال شد سرچشمه برای چندین ستاره/فرصت های شغلی. Amit Sadh شد, یک بازیگر محبوب از همان فیلم است. Rajkummar Rao فیلم شناسی را به عنوان یکی از بالیوود بالا منجر بازیگران لگد از Kai Po Che.

Rajput البته درخشید بیش از بقیه است. او تا به حال نقش غالب در این فیلم است. چه به دنبال یک قرارداد با یاش راج فیلم — بزرگ-بودجه پلیسی هیجان انگیز Dibakar بانرجی را Byomkesh Bakshy (2015) و Maneesh Sharma رام-com Shuddh Desi Romance (2013). هر دو فیلم بر محور او علاوه بر نقش حمایت در Rajkumar Hirani فیلمهای PK (2014).

بدون توجه به آنچه شما نظر شخصی خود را انتخاب ممکن است — این که آیا آن را Rajput به عنوان حمال منصور خان در آبیشک کاپور Kedarnath (2018) یا راهزن Lakhna در Abhishek Chaubey Sonchiriya (2019) — او جدید بر اساس شایستگی بالیوود.

افزایش یافته است تا صفوف از تلویزیون صابون و رقص واقعیت را نشان می دهد (زارا Nachke Dikha و می پیوندد jaa Dikhhla Jaa). اثبات ارزش خود را به عنوان نام خانواده و رقصنده ضروری مطالب در یک جریان اصلی ستاره CV. بخشی از بالیوود رقابتی استماع فرهنگ است. رسیدن به ستاره شدن بر اساس محتوای فیلم به جای ساز نشان می دهد کسب و کار به تنهایی.

بررسی کنید که فیلمهای دوباره. آن را به ارزش به صورت گذشته نگر و در حال حاضر. نمی توانم بگویم همان برای بسیاری از جانبازان. از من خواسته Rajput مورد Kai Po Che بودن لذت بخش محوری برای استعداد های جدید از خارج از آن با کسب و کار خانواده در فیلم. او به مخاطبان در گوا gyan چگونه “ما مشتق امنیتی از پیش بینی است که تکاملی. اما آماده سازی است که تنها ضروری می دانم که چه باید بکنید.” خوب تا به حال به جهش به اتصال با لی لی!

بر اساس این ایده از موفقیت او صحبت بیشتر در مورد “تاثیر تعصب — محبوب انقلابی موضوع در اقتصاد رفتاری, چرا که آن را ضد شهودی به ما چگونه فکر می کنم معمولا” پس از آن عملا ثابت می کند که “موفقیت و یا شکست در واقع نمی گذارد ما در راه همان است که ما تصور کنید. اگر شما لذت بردن از یک فرایند خود را هر چند, شما می توانید خیلی خوب در این مهارت است که آن را به طور خودکار مکان شما را در بالای صدک از مردم در (شادی) index.” Hmmm.

در اسکریپت های انتخاب او declaimed “این است که کاملا هم به تشویق شکست به جای موفقیت است. با توجه به تحقیقات 65 درصد از بچه های مدرسه در حال حاضر در نهایت تا شغل که آیا در حال حاضر وجود دارد. فن آوری مخرب به فعال کردن آن شغل است و در عین حال به اتفاق می افتد. ما در مرحله فریب از ما غافل.”

یک در یک با Rajput به من احساس درگیر شدن با یک باطنی اینده سیر — یک Sylvia برای Silicon Valley — در هر رای ترین و خواندن در میان جدید بمبئی ستاره. او یک رتبه-دارنده در سراسر هند بالا آزمون ورودی مهندسی — دیگر طبقه متوسط آرمان رفته راست. این پس از نزدیک به flunked کلاس های خود 12 قبل از تابلوهای چرا که مادر او بود در گذشت.

او همچنین برگزار کارآفرینی جاه طلبی های شبکه با دولت فکر می کنم تانک NITI Aayog, و به طور کلی در آمد در سراسر به عنوان کسی که در تلاش برای ساخت مغز خود را در کنار بدن خود را در بالیوود ، و آره او می تواند اجتماعی-سیاسی ایستاده است. بیش از Karni سنا جنجال بر Padmaavat (2018), Rajput تصمیم به رها کردن گذشته خود نام شرمنده از مردم از طبقه baying منجر بازیگر Deepika Padukone خون.

اولین بار من تو را دیدم او را اعتراف, من نمی خواهم او را در همه. ما در یک پرواز از دهلی نو با هم. او از بازگشت از Chandigarh که در آن خواهر خود زندگی می کند. این بود که درست بعد از Dhoni انتشار. کل پرواز-خدمه گرفته بود یک عکس با او را. یک پرواز-همراه تا به حال از دست رفته. او حاضر به گرفتن و ژست گرفتن برای او.

در حالی که چت با او رو آوردن تا بیهار از او پتنا-به دنیا آمد. او نگه داشته و منحرف گفتگو به دهلی نو. ما صحبت در مورد فیلم Dhoni و فن آوری دیجیتال استفاده می شود برای ادغام MSD بدن خود را برای چند ساعت متوالی. که زمانی که او به نظر می رسید راحت ترین. شاید کار خود را به تنهایی به او محراب به سهولت و در خانه احساس راحتی کنید.

او خود مسلما درونگرا دردناکی shy; ظاهری اجتماعی بی دست و پا. این ممکن است به نظر می رسد نکته جالب در مورد کسی که بر میدارد تا بازیگری ترین حرفه ای عمومی وجود دارد. اما آن را کاملا یک صفت مشترک. برخی از بهترین بازیگران من مصاحبه — Akshaye Khanna رانبیر کاپور, Nawazuddin Siddiqui — به نظر می رسید سخت ترین برای شکستن یخ با. که از هم بی اثر شخصیت در واقع کمک می کند تا آنها را ساکن دیگر انسان/شخصیت/قطعات بیشتر به راحتی ،

نیز وجود دارد که این عجیب و غریب, مواد مخدر به نام شهرت می آید که با یک بازیگر ، در راه است که آن را منحصر به فرد است به این حرفه است که آن را غیر ممکن است برای گفتن که چگونه روح و روان ممکن است پاسخ به عشق و چاپلوسی رسیدگی نسبت به وسواس را احاطه کرده است که هر حرکت شما را در هر مرحله شما را. کسی را به تماشای شما. نمی دانم آیا آن را دریافت تنهاتر پس از آن ؟

چگونه می توانم شما را در سوم رای شایعات در مورد خودتان فروخته شده به میلیون ها نفر از ترشح بزاق voyeurs به عنوان “کور item” — نوشته شده توسط اخلاقی ترسو با حتی شجاعت به نام فرد آنها بدنام ، Rajput به طور منظم به ویژه در این ابرو ادبیات — اغلب به یک سرحال جنسی-دیوانه مست. آن را سخت به اندازه کافی به آن را به عنوان یک خارجی است. نگاهی که شش بسته/استقامت در کنار بدن سالم کار می کنند. من می خواهم که مست.

همه حساب Rajput دچار افسردگی بالینی. هندی, تلویزیون, به گزارش خبرنگار پوشش مرگ او بر روی صفحه نمایش من می گوید: “پلیس در حال رفتن به بررسی افسردگی ka kaaran.” دقیقا. افسردگی هیچ kaaran (دلایل). این درسی است که او به ما آموخت و به سمت چپ. مطمئنا باید وجود داشته بوده است برخی از ماشه. اما مشاهده زندگی خود را از خارج است. بسیاری از هند را به بازوی راست خود را برای آن. هنوز هیچ کس من می دانم که می تواند حس تاریکی است که در.

در اولین صحنه از آخرین نسخه Chhichhore پسر جوان در فیلم جهش از یک ساختمان خود را به کشتن. Rajput نقش پدر است. کل فیلم در مورد او توضیح به بیهودگی از خودکشی. و مختلف شانس است که زندگی را در ارائه. نه ماه بعد Rajput آویزان خود را به مرگ خود Bandra آپارتمان. این نمی تواند پایان آن. جهان در حال حاضر در وسط یک بیماری همه گیر. برای بیش از حد طولانی بوده ایم شخصیت در یک انسان زنده اسکریپت. هر کس نوشت: این sub-طرح پیچ شما رئیس; به طور جدی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de