خرید رپورتاژ

سوم برایتون بازیکن تست مثبت برای coronavirus: باشگاه ورزشی

به روز شده: مارس 11, 2020, 09:54 IST | AFP | لندن

“با وجود تمام اقدامات ما تمام شده است مصرف بیش از چند هفته گذشته زمانی که بازیکنان شده اند درگیر در نظر گرفتن هر گونه مهم آموزش در همه ما هنوز هم رنج می برد یکی دیگر از بازیکن تست مثبت برای ویروس

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

برایتون اجرایی پل باربر در روز یکشنبه نشان داد یک سوم بازیکن در لیگ برتر باشگاه دارای آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش نگرانی های تازه در مورد تلاش برای پایان English بالا پرواز های نجومی. ناشناس بازیکن تست شده در روز شنبه و خواهد خود جدا برای 14 روز در حالی که بهبود او از ویروس. بقیه برایتون در تیم ملی ادامه خواهد داد به آموزش در خانه و در جلسات در این تیم زمین تمرین.

دو دیگر برایتون بازیکنان بودند که به نام قرارداد این ویروس چند هفته پیش و بنا به گزارش بازیافت. “متاسفانه ما تا به حال یک سوم بازیکن تست مثبت فقط دیروز” آرایشگر گفت: آسمان ورزشی اخبار. “با وجود تمام اقدامات ما تمام شده است مصرف بیش از چند هفته گذشته زمانی که بازیکنان شده اند درگیر در نظر گرفتن هر گونه مهم آموزش در همه ما هنوز هم رنج می برد یکی دیگر از بازیکن تست مثبت برای ویروس.

“نگرانی وجود دارد و من فکر می کنم این طبیعی است برای همه باشگاه ها به کسانی که نگرانی. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما انجام تمام کارهایی که ما می توانیم پس از این پروتکل است که به محل قرار در حال امن و مطمئن و کاهش خطر است.” در آلمان, بوندسلیگا 2 طرف دینامو درسدن قرار داده اند کل تیم و کادر مربیگری به دو هفته پس از جداسازی دو بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس. بوندسلیگا و بوندسلیگا 2 با توجه به راه اندازی مجدد در مارس 16.

برایتون آخرین تست مثبت می آید جلوتر از روز دوشنبه در لیگ برتر از آن جلسه باشگاه انتظار می رود به بحث برنامه ریزی برای تکمیل فصل در پشت درهای بسته در خنثی سالن و رای گیری در مورد اینکه آیا بازیکن قرارداد تمدید خواهد شد تا پایان موکول مبارزات انتخاباتی.

لیگ برتر می خواهم به راه اندازی مجدد فصل در ماه های ژوئن و بازی های باقی مانده 92 وسایل در ماه اوت. آرایشگر شده است انتقادی از خنثی محل ایده اصرار دارد که این کمپین هنوز هم باید در خانه و دور و اساس به عنوان برایتون نبرد برای جلوگیری از سقوط. نورویچ, واتفورد و استون ویلا در منطقه سقوط زمانی که در لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد چرا که از بحران بهداشت و درمان در مارس 13.

‘منافع’
برایتون دریافت کرده اند, انتقاد خود را آوازی موضع اما آرایشگر اصرار دارد همه باشگاه ها عمل خواهد کرد و با درجه ای از منافع خود. “مردم ما را متهم به خود علاقه من کاملا درک می کنم که اما در این مرحله از فصل وجود دارد این است که منافع خود را در هر سطح از جدول” او اضافه شده است. “وجود دارد به همان اندازه منافع خود را در بالا به عنوان وجود دارد در پایین وجود دارد به همان اندازه منافع خود را در وسط به عنوان وجود دارد در پایین.

“هر کس دارای اهداف مختلف می شود و ما همه به دنبال بازی کردن در این فصل اگر آن را امن برای انجام این کار. “ما واقعا می خواهید به بازی و ما می خواهیم مطمئن شوید این رقابت ها باقی می ماند و به نمایشگاه به عنوان می توان آن را با وجود این شرایط استثنایی است که ما با آن روبرو هستیم.” استون ویلا و واتفورد پیوست برایتون در صحبت کردن در برابر خنثی ورزشگاه طرح است.

اما کریستال پالاس رئیس استیو پریش حمایت کرده است 20 باشگاه در نهایت به یک اجماع. “وجود دارد هیچ پاسخ آسان ما را به آن کار جمعی و من فکر می کنم ما خواهد شد و بیرون آمدن با یک اجماع در پایان گفت:” بی بی سی. “(جلسه) در بخش دیگری از این سفر در تلاش برای دریافت به فوتبال بازگشت. ما خواهد بود بی سرپرست در وظیفه ما اگر ما پیدا کردن یک راه برای بازی دوباره. “این ممکن است فراتر از ما و ما با چالش های بزرگ به منظور آن را دریافت کند برای تکمیل فصل اما ما در حال برنامه ریزی در انجام این کار است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de