این پنج باند را بدست جهانی به سقوط در عشق با K-Pop

این پنج باند را بدست جهانی به سقوط در عشق با K-Pop – سرگرمی

به روز شده: Jul 04, 2020, 14:34 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که BTS همچنان به تسلط و نمودارهای موسیقی در سراسر جهان با ضربه تک پسر با عشق وجود دارد بسیاری از دیگر برجسته گروههای که هموار راه را برای قریب الوقوع از نوع شاهد در گذشته 5-10 سال است.

Everglow/picture courtesy: PR

با everglow/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

K-Pop تبدیل به یک جهانی احساس با توجه به آن پویا ترکیبی از اعتیاد آور ملودی ستارگان رقص و حرکات رقص بد بو کره جنوبی به اجرا در کمال هماهنگی که همیشه برگ طرفداران جروفنج.

در حالی که BTS همچنان به تسلط و نمودارهای موسیقی در سراسر جهان با تک ضربه ‘پسر بچه با عشق’ در حال ظهور به یوتیوب را به صورت تصویری در 24 ساعت اول از انتشار آن و سریعترین تصویری به آمار 100 میلیون انداز وجود دارد بسیاری از دیگر برجسته گروههای که هموار راه را برای برجسته ظهور از نوع شاهد در گذشته 5-10 سال است.

پیش از سفر در خانه’ یک سری ویژه پخش در ماه ژوئیه 4 سال 2020 در 8 ساعت در Voot را انتخاب کنید و Vh1 هند است که طرفداران مجازی تعطیلات به کره با مورد علاقه خود را K-pop idols ما نگاهی به آن فوق العاده گروههای که با توجه به افزایش به Hallyu موج مصرف بیش از جهان است.

BTS

k-pop

فراتر از این صحنه (BTS) منتشر شد اولین آلبوم خود را در ماه اوت 2014 و بقیه آنها می گویند سابقه است. محبوب ترین پسر گروه قلم اشعار خود را در اطراف موضوعات حساس مانند مدرسه قلدری اجتماعی آرمان مسائل بهداشت روانی, خودکشی نیهیلیسم و توانمندسازی زنان است که منجر آنها را به تسخیر جهانی نمودار با 50+ جوایز در زن سبک و جلف و متعدد سوابق خود را با آخرین تک “اقامت طلا” بودن خود را 20, شماره 1 آمار در جهان آهنگ ها نمودار است. مؤلف از Hallyu موج BTS در واقع در اینجا به ماندن بگیرید.

Blackpink

k-pop

بازگشت پس از یک سال و نیم با آخرین تک “چگونه شما می خواهم که” BlackPink جاروب دور 3 سوابق قبلا برگزار شده توسط BTS بودن “بیشترین بازدید فیلم ها موزیک ویدیو در یوتیوب در 24 ساعت” و “بیشترین بازدید در یوتیوب, موسیقی تصویری در 24 ساعت توسط K-pop”. این چهار زن از Blackpink که عرضه به عنوان یک گروه در سال 2016 می شود و چند زبانه عملکرد نیروگاه اتصال با طرفداران در سراسر مرز. Jisoo جنی رز و لیزا ممکن است فقط آغاز تور جهانی اما قوی fanbase کشش فراتر از کره جنوبی است که در حال حاضر تأمین انرژی خود صعود سریع.

یکی از ما

k-pop

شکوه های متعدد موسیقی نمودار و شکستن قلب همه جا شما را در درک که یکی ما را افزایش محبوبیت دقیقه شما ضربه بازی. هر آهنگ از این پیچ K-Pop boy band جهان است شما می خواهید به خودتان غوطه ور در. داشتن سرچشمه در سال 2019 این K-Pop boy گروه در اینجا به ذبح با خود دمدمی و ضربان ریتمیک پاپ آهنگ.

Viction

k-pop

مونتاژ توسط BTS مصاحبه مدیر Noh Min-mee و بالا با MV جدید تک میدی هفت قطعه K-pop boy band رز از غلط شروع به کوه توانا گشت در سال 2020 است. با ضربه بد بو و جروفنج آهنگ Victon شد برای شهرت از خود اولین در سال 2016. آنها باید به طور مداوم شده است ارائه آمار مجرد و هدف به هر کس به رقص با خود funky tunes.

با everglow

k-pop

با در نظر گرفتن K-Pop موج یک درجه بالاتر از همه گروه دختر با everglow عرضه در سال 2019 با آلبوم خود را در شهرهای با everglow که در ادامه به نقطه بالا در سراسر پاپ نمودار در سراسر جهان است. این starlets میان روند گروههای در حال حاضر و برای یک برنامه ریزی 5-تور شهر در ایالات متحده آمریکا است که فروخته شد اما تا به حال به لغو با توجه به شیوع کروناویروس.

افراط در Hallyu موج با groovy آهنگ از عصر جدید K-Pop احساس تنها در سفر از خانه 4th جولای سال 2020 در 8 ساعت تنها در Vh1 هند و Voot را انتخاب کنید.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de