TheOnion.com تعیین شده به عنوان یک بیماری همه گیر پناهگاه در صورتی که Covid-19 می تواند از طریق اینترنت


Illustration for article titled TheOnion.com Has Been Designated As A Pandemic Shelter In The Event That Covid-19 Could Spread Through The Internet

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس besets شهرهای ما از ساحل به ساحل نابسامانی بیمارستان های ما به ارمغان می آورد و ملت ما یک بار-شکوفایی اقتصاد سنگ زنی برای توقف مردم آمریکا خیره کردن بشکه از آینده نامشخص. سرنوشت ما, سلامت, خانواده های ما و زندگی روزمره ما باقی می ماند در معرض خطر مگر اینکه ما را به اقدام فوری.

به همین دلیل است که TheOnion.com در حال حاضر تعیین شده همه گیر پناهگاه در صورتی که Covid-19 اسپرد از طریق اینترنت.

تبلیغات

هیئت تحریریه پیاز را صادر کرده است اورژانس را به بسیج گسترده ما منابع برای تبدیل پلت فرم های دیجیتال ما را به یک فضای که در آن شما و عزیزان شما می توانید دست آوردن تضمین ایمنی. این سایت 100% Covid-190free منطقه. ما امنیت جهانی تیم اسپری روی سرور های ما با صنعتی درجه کلروکين و آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال حاضر کشف مدرک معتبری که با کلیک روی هر لینک شما را در صفحه اصلی ما می تواند به طور موثر تقویت سیستم ایمنی بدن شما. در تلاش برای ایجاد یک مهر و موم شده قرنطینه خوانندگان که در حال حاضر در حال بازدید از وب سایت ما در آن زمان این منظور صادر شد دستور داده شده است که باقی می ماند مرور ما قابل توجهی بایگانی تحریک و برنده جایزه محتوا در مجازات جریمه و یا حبس.

ما پیدا کردن آن ضروری به افشای آن TheOnion.com تنها سایت در جهان گسترده وب به دریافت رسمی پیاز مهر Covid پناهگاه.

هنگامی که امن در وب سایت ما و ما به شما توصیه به ترک TheOnion.com. نه خروج از مرورگر شما و یا هر زبانه. نه ترک سایت به جز یک سفر کوتاه به حامیان ما وب سایت.

اگرچه دانشمندان هنوز برای تایید فشار می تواند گسترش از طریق وب سایت ما در حال حاضر پرداخت می شود شاهد اثرات مخرب این ویروس می تواند انتقام وقتی احتیاطی مناسب بروید نادیده گرفته شده است. دولت اپیدیولوژی و آمادگی اضطراری پاسخ دهندگان را تشکیل می دهند فقط چند صد نفر از هزاران نفر از پیاز خوانندگان که در حال حاضر یک نقطه امن برای همسران و کودکان در سراسر صفحات وب از TheOnion.com’s رسمی همه گیر پناهگاه.

تبلیغات

فضا ممکن است محدود باشد اما به عنوان یک عهد به Zweibel خانواده رهبری, ما خواهد شد نگه داشتن صفحه به روی همه باز دیر-comers. در اینجا شما خواهد شد با خیال راحت قرنطینه و دور از دیگر کاربران اینترنت که دلیلی می تواند شما را آلوده و خانواده خود را. نگران نباشید ما قول می دهم که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از e-تختخواب تاشو و مجازی پتو.

به عنوان یک اضافه احتیاط توصیه ما به شما در حفظ و پشتیبان زبانه باز از TheOnion.com’s رسمی همه گیر پناهگاه بر روی گوشی شما, شخصی, لپ تاپ و رایانه های قرص.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>