شگفتی سال: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

شگفتی سال: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟ – سرگرمی

انتشار: May 30, 2020, 21:34 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

از آن شده است بیش از 30 سال از تعجب سال برای اولین بار در تلویزیون بین المللی

از آن شده است بیش از 30 سال از تعجب سال برای اولین بار در تلویزیون بین المللی. نشان می دهد ساخته شده راه خود را به هند در حالی که بعد از بچه ها اینجا بزرگ شده, مشاهده, Kevin آرنولد و دیگر دوست داشتنی و relatable شخصیت نشان می دهد. از کوین خواهر بزرگتر – کارن سرحال هیپی به وینی دختر درب بعدی, به, Wayne, کوین عذاب پیر برادر این شخصیت به ما آموخت و حکمت و آنچه در آن به معنی یک فرد خوب است. در اینجا نگاهی به برخی از شخصیت ها از نشان می دهد و جایی که آنها در حال حاضر. این روزها زمانی که شما در حال cooped در خانه و مایل به گرامی تر و ساده تر بار دیده بان واندر سال در حال حاضر در حال پخش در هند در ستاره جهان هر دوشنبه تا جمعه در 6 ساعت!

Fred Savage (کوین)

Wonder Years

از ستاره جوان از تعجب به مدیر برنده جایزه تلویزیون نشان می دهد مانند it’s Always Sunny in Philadelphia, مدرن, خانواده, شاد, انتهای, Fred Savage ثابت شود در هر دو – بازیگری و کارگردانی. به عنوان او با بازی کوین در سال تعجب وحشی معلوم بود خیلی خوب است که او جوانترین بهترین بازیگر نقش اول مرد نامزد در جوایز امی ساعات پر بیننده. او حرفه بازیگری آمد دایره کامل زمانی که او به نظر می رسد در یک بار بر در Deadpool در سال 2018 با وحشی ظاهر می شود که خود را در یک شاهزاده خانم عروس-الهام شال که در آن Deadpool است او را ربوده و می خواند فیلم داستان بازگشت به وحشی. واضح است که او تا به حال یک سفر پر حادثه از این تعجب می کنم که سال به کارگردانی شگفت انگیز را نشان می دهد و ما امیدواریم که برای دیدن بیشتر از او!

دیوید شویمر (کارن شوهر)

Wonder Years

قبل از اینکه درس خوان اضطراب و دایناسور-محبت راس در, دوستان, دیوید شویمر بود, سرد, موتور سوار, دوست پسر, از کوین خواهر کارن. شویمر تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به نام خانواده: واندر سال به پایان رسید و در سال 1993 و دوستان عرضه در سال بعد. و پس از بازی راس شویمر در رفت و به زمین فیلم و تلویزیون نقش در NBC خواهد شد و فضل و 2019 فیلم ماشین لباسشویی. که نه آن! به یاد داشته باشید ملمن زرافه در ماداگاسکار است ؟ آن شویمر صدای! او همچنین ستاره دار به عنوان رابرت کارداشیان در مردم v. O. J. Simpson: American Crime Story. عملکرد خود را به عنوان وکیل نیز به دست آورده او را امی ساعات پر بیننده نامزدی برای برجسته بازیگر در سال 2016!

Danica McKellar (وینی)

Wonder Years

وینی کوپر است که یکی از شخصیت ها که تداعی در آمریکا و بسیاری از خاطرات دوران کودکی از روز هنگامی که ما به تماشای نشان می دهد. Danica بازی وینی های دوباره و دوباره, دوست دختر, Kevin آرنولد. او نه تنها یک بازیگر بلکه او همچنین بنادر عشق برای اعداد. از بازی دختر بعدی درب و از این رو تبدیل به یک نام خانگی McKellar رفت و در رشته ریاضیات از دانشگاه UCLA. او شده است یک مدافع برای بچه ها بیشتر به ریاضی و حتی نویسنده چهار کتاب با موضوع از جمله بهترین فروشنده, ‘دختران منحنی: هندسه شکل می گیرد.’

در حرفه بازیگری خود را از او وام صدای او در “عدالت جوان” جوان conterpart به معروف تيم بزرگسالان ‘Justice League’. او همچنین به نظر می رسد نشان می دهد مانند The Big Bang Theory and How I Met Your Mother.

Giovanni Ribisi (جف)

Wonder Years

اگر شما تا کنون شده است این بچه های جدید در مدرسه, شانس هستند شما identifed با شخصیت جف ترین. معرفی به بینندگان در بخش دوم از سری Ribisi شد کوین کلوز دوستان جف. Ribisi رفت و در عمل به یک میزبان از نشان می دهد تلویزیون و فیلم. به یاد داشته باشید قمر را کم هوش طولانی از دست برادر فرانک? بود که جیووانی! یکی از بسیاری از موفق نانامی به بازی شاید نیز او نقش سرب در Sneaky Pete آمازون اصلی شرکت ایجاد شده توسط Bryan Cranston. و چه بیشتر او نیز تا به حال مشغول فیلم حرفه ای – apperaed در فیلم هایی مانند Avataar The Rum Diary, گانگستر, تیم ملی, Ted, Saving Private Ryan, و بسیاری دیگر.

Daniel Stern

Wonder Years

یکی از شخصیت های برجسته از این که نشان می دهد یکی از شما هرگز واقعا باید برای دیدن. دانیل استرن بود omniesint صدای, مسن, Kevin آرنولد. آن است که احتمالا سخت به این باور بیچاره سارق از خانه تنها بود مقهور آینده صدای کوین. او همچنین کارگردانی چند قسمت از این تعجب می کنم که سال, نمایشگاه چقدر استعداد او شد! همه کاره این بازیگر خود را شروع کردم در سال 1979 در فیلم ” شکستن دور و شهرت بازی برجسته و نقش های خنده دار در شهرستان Slickers و تنها در خانه franchises. او در ادامه به آموزش رسانه ای در مدارس و انجام بسیاری از اعمال مهارت است که او را به دست آورده “تماس با جایزه خدمات” از این پس رئیس جمهور اوباما!

Jason Hervey

Wonder Years
همیشه وجود دارد یک شخصیت هر کس را دوست دارد به نفرت. جیسون که بازی Kein برادر Wayne به نام یکی مثل. در حال حاضر که او انجام می شود عذاب او برادر کوچکتر این روزها Jason گرفته صندلی عقب در بازیگری و کار در پشت لنز به عنوان یک صدای هنرمند و تهیه کننده است. او تولید کرده است, ورزشی فوق العاده برای نشان می دهد مانند See Dad Run, هاردکور, تماس: شیکاگو, کشور یاغی و همچنین مسابقات قهرمانی جهان کشتی.

جاش ساویانو

Wonder Years

چه خوب coming-of-age کمدی بود بدون sidekick دوستان یک BFF? در تعجبم که سال کوین geeky-به دنبال بهترین دوست, با بازی جاش ساویانو به دست آورد وضعیت تلویزیون محبوب ترین و به یاد ماندنی پیشرفته. فقط به عنوان سال تعجب پل به پایان رسید تا در دانشگاه هاروارد ساویانو خود را در زمان مشابه مسیر و رفت به دانشگاه ییل و بعد تبدیل به یک وکیل. در سال 2015 جاش راه اندازی یک شرکت حقوقی و افراد مشهور با نام تجاری مشاوره.

واقع سرگرم کننده – برای سال های بسیاری از او شایعه به رشد کرده تا به خواننده آمریکایی مرلین منسون! این بود که در سال 1994 زمانی که اینترنت در حال تبدیل شدن به یک جریان اصلی.

بطور منظم احساس خود را ‘Wonder Years’ و سازمان دیده بان ایده آل راحتی تلویزیون نشان می دهد از سال 1980 پخش در هند در, ستاره, جهان, روزهای هفته در 6 ساعت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de